Wise care 365

21

Wise care 365-це ще одна програма для очищення та оптимізації роботи комп’ютера. Крім очищення та оптимізації роботи самої операційної системи, програма підтримує невеликий асортимент сторонніх програм і здійснює їх очищення. Функціональність wise care 365 приблизно така ж, як у більшості конкурентів. І, як у інших розробників такого софта, базова версія програми трохи нав’язлива з пропозиціями переходу на платний, розширений аналог, а також з установкою додаткових продуктів автора.

очищення 8>—>- програма видаляє непотрібні файли. Це як непотрібні файли, які можуть з’являється в ході роботи операційної системи і сторонніх програм, так і різні журнали подій, історія роботи додатків (наприклад, історія відвідувань сайтів в браузері) різноманітні звіти, дампи пам’яті, тимчасові файли та інше. Завдяки очищенню, можна звільнити досить багато місця на жорсткому диску і навіть трохи прискорити роботу комп’ютера.

оптимізація – безліч інструментів для налаштування операційної системи для підвищення її швидкодії. Прискорення включення / вимикання, оптимізація роботи процесів, безліч дрібних налаштувань для оптимізації роботи різних функцій операційної системи, інструменти для оптимізації роботи мережі. У цьому ж розділі є функції дефрагментації жорсткого диска, стиснення реєстру і управління автозапуском.

Також wise care 365 містить функції видалення історії (перегляд сайтів, графічних зображень, відео і файлів) і надійного видалення файлів і стирання цілих дисків. Ще одним розділом функцій є вкладка з інформацією про залозі комп’ютера, а також менеджер процесів операційної системи.

Крім основної функціональності, в меню wise care 365 міститься ще цілий набір посилань на додаткові дрібні програми розробника. Це, наприклад, утиліта для видалення програм, програма для оптимізації роботи пам’яті, невеликий додаток для пошуку на комп’ютері і тому подібні дрібниці. Вони завантажуються з інтернету і встановлюються окремо від wise care 365. Будьте обережні, а то вона понаставить вам зайвого.