Xiaomi civi з» кристалічним ” дизайном на перших реальних знімках [фото]

16

Незабаром після презентації xiaomi civi потрапив в руки різних блогерів, завдяки яким в мережі з’явилися перші фотосесії за участю новинки. Опубліковані зображення в деталях демонструють дизайн гаджета – в тому числі і незвичайну структуру «кристалічної» поверхні його задньої кришки.

Розробляючи смартфон, компанія приділила особливу увагу дизайнерської складової. Фронтальна панель новинки примітна майже однаковими з усіх боків тонкими рамками і загнутим з боків дисплеєм. Схожу форму має і задня кришка пристрою.

Корпус xiaomi civi виготовлений з використанням міцних полімерів і виділяється не тільки колірними рішеннями, але і текстурою внутрішнього шару тильної панелі. На макрознімку добре помітна незвичайна структура спеціального напилення: грані безлічі найдрібніших кристалів заломлюють світло, надаючи корпусу пристрою оригінальний зовнішній вигляд.

Яскраво виглядає і світло-синій варіант xiaomi civi. На знімках під різними кутами огляду корпус апарату відсвічує відразу декількома відтінками. Новинка вже доступна покупцям в китаї за ціною від $402, дата появи глобальної версії смартфона виробником поки не оголошена.