Xiaomi стала лідером продажів смартфонів в росії і запустила серію акцій

87

Керівництво xiaomi анонсувало старт кампанії, приуроченої до важливої для бренду події-першості за кількістю проданих смартфонів на території росії за версією canalys. З цієї нагоди виробник електроніки підготував акційні пропозиції та сюрпризи для покупців.

У період з 6 по 12 вересня в співтоваристві mi community відбудеться розіграш цінних призів. Для участі в акції достатньо поділитися своїм привітанням на адресу бренду на офіційному сайті xiaomi. Спеціальні пропозиції підготував і онлайн-магазин mi.com. З 6 по 12 вересня на віртуальних прилавках майданчика щодня проходитиме розіграш смартфонів компанії. Щоб приєднатися, достатньо вказати мінімальну унікальну ціну за товар.

Крім того, в період з 13 по 19 вересня покупці продуктів xiaomi, які оплатили чек на суму від 10 тисяч рублів, можуть отримати в подарунок сувеніри з лімітованої серії. Крім того, з нагоди відкриття офіційного магазину xiaomi в санкт-петербурзі в тц «мега дибенко» пройде спеціальна активність: талісман компанії mi bunny буде захований у випадкових місцях торгового центру. Знайшли іграшки гості тц отримають призи в магазині xiaomi.