Xiaomi: у наших пристроях немає цензури і обмежень для користувачів

19

Китайська xiaomi дала офіційні коментарі з приводу заяв литовського міністерства оборони про наявність засобів цензури в смартфонах компанії.

Напередодні повідомлялося, що міноборони литви порекомендувало користувачам не купувати смартфони китайського виробництва і позбутися вже наявних апаратів родом з кнр. За даними литовського відомства, що займається забезпеченням кібербезпеки, продаються в європі пристрої xiaomi мають вбудовану можливість розпізнавати і блокувати певні фрази, наприклад, «хай живе незалежність тайваню» і «демократичний рух».

І ось тепер з даного питання надійшли офіційні заяви з боку xiaomi. У компанії кажуть, що пристрої xiaomi не піддають цензурі повідомлення для своїх користувачів або від них.

«xiaomi ніколи не обмежувала і ніколи не буде обмежувати і блокувати персональні дії користувачів смартфонів компанії, такі як пошук, дзвінки, перегляд веб-сторінок або використання стороннього комунікаційного програмного забезпечення. Xiaomi повністю поважає і захищає законні права всіх користувачів», — йдеться в повідомленні.

Крім того, компанія підкреслює, що дотримується загальних правил захисту даних європейського союзу (gdpr). А можливості сторонніх рекламних фільтрів на пристроях xiaomi відключені в єс і в будь-якій юрисдикції, де їх використання суперечить чинним законам.