Xiaomi watch color 2: захист від води, 12 днів роботи і nfc

18

Разом з новим смартфоном xiaomi civi сьогодні представили новий розумний годинник watch color 2. Їх оснастили великим amoled-екраном, підтримкою великої кількості видів тренувань, всіма необхідними встановленими додатками і захистом від води.

В xiaomi watch color 2 встановлений 1,43-дюймовий amoled-екран з високим дозволом (щільність 32 пікселів на дюйм) і частотою оновлення 60 гц для плавних анімацій. Користувачі можуть вибрати з більш ніж 200 різних циферблатів, а також з трьох кольорів корпусу і ремінців шести кольорів.

Годинники поставляються з великою кількістю встановлених додатків, в числі яких є навіть калькулятор. Вони підтримують цілодобове вимірювання пульсу, відстеження якості сну, вимірювання рівня кисню в крові і визначення місцезнаходження по gps. Передбачена можливість аналізу 117 видів тренувань.

Корпус годинника захищений від води і витримує тиск в 5 атмосфер. Є модуль nfc з підтримкою безконтактних платежів, але працювати вони будуть тільки в китаї. За запевненнями виробника, одного заряду акумулятора вистачить на приблизно 12 днів роботи.

У продаж xiaomi watch color 2 надійдуть 30 вересня за ціною $155.