Як купити биткоин

3-2-2019

Також хочемо вам порекомендувати https://www.megaxchange.org/sberbank-to-bitcoin/
Отже в цьому огляді продовжую розповідати про те де купити Bitcoin в Україні. Зацікавленість у Bitcoin серед українських користувачів продовжує зростати. Для тих хто вважає що зараз варто купувати Bitcoin для інвестицій наводжу список майданчиків для покупки/ продажу BTC. Зручно і нормально за ціною заводити/ виводити bitcoin якщо ви клієнт Приват. Ви можете надати скан паспорта, посвідчення особи або посвідчення водія, документ, що засвідчує вашу особу. Необхідно надати фото з документом засвідчує особу в руках.

Для прив’язки карти необхідна фотографія з картою в руках і фотографія карти з документом що посвідчує особу.
Більшість обмінників переводять гроші в гаманець із затримкою до 3 днів. У багатьох обмінниках часто відпадають платіжні механізми оплати. Ймовірність нарватися на кидалово вище ніж при купівлі на біржі. То що наведено нижче перевіряв особисто, але все на ваш страх та ризик. Природно, курс гірше ніж на біржах. Великий плюс — немає необхідності в ідентифікації особистості при дрібних сумах. Від попередньої відрізняється мабуть важливою для України підтримкою сервісів оплати через Privat24 і Webmoney( WMZ та WMU) і можливістю оплатити пластиковою карткою в гривні без конвертації платежу в USD. biz дозволяє придбати bitcoin без банківської карти.

Щоб купити bitcoin за готівку в терміналі iBox треба зайти в розділ «електронні гроші», знайти BTCU. biz, ввести номер мобільного телефону і отримати чек з кодом. Після введення коду на ваш рахунок надійде сума в гривні. Там же UAH можна буде обміняти на BTC. Наводжу цей сайт для прикладу того наскільки зручним у плані інтерфейсу можна зробити біржу і супутні сервіси для покупки/ продажу Bitcoin. Але на жаль ця система не доступна користувачам з України. Підтримку України обіцяють після приведення українського законодавства до світових норм роботи з криптовалютой. По мірі перевірки механізмів поповнення і появи нових бірж постараюся оновлювати цей пост.