Як оформити класний стенд

7-27-2019

Как оформить классный стенд
Методичні рекомендації щодо оформлення класних інформаційних стендів в установах, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.
Також хочемо вам порекомендувати оформлення класів НУШ
Загальні правила при оформленні куточка: – естетичність оформлення; -творчий підхід, нестандартність; -всебічне відображення інтересів членів колективу; -доцільність розміщених матеріалів. При оформленні куточка необхідно враховувати: -психолого – фізіологічні особливості розвитку учнів; -взаємозв’язок блоків класного куточка за змістом і оформленню; -практичну орієнтацію всіх рубрик.
Один з основних розділів – інформація з життя класу. Тут можна розмістити список активу класу із зазначенням доручень, відомості про досягнення дітей; Поздоровлення з днем народження, з завойованою нагородою у змаганнях або у творчих та інтелектуальних конкурсах; фотографії з цікавих заходів, які пройшли в класі. Можна включити в розділ наступні рубрики: питання.

Таким чином, обов’язкове наповнення класного куточка має бути наступним: Актив класу. Інформація ( сторінка ПДР, право, ЗСЖ і т. Особливу увагу необхідно приділити підбору матеріалів. Основною умовою ефективного використання класних куточків є періодична зміна змісту, т. при тривалому розміщенні одних і тих же відомостей школярі перестають сприймати. Підбирати матеріали для куточка необхідно таким чином, щоб основна думка була зрозуміла школяру будь-якого віку відразу. Нге повинно бути зайвих деталей, які відволікають і розсіюють увагу. Розміщувати інформацію треба на рівні очей школярів. Уважно ставтеся до вибору шрифту. Одне з найважливіших достоїнств хорошого шрифту – його читабельність. Вибираючи колірну гаму стенду, слід враховувати. Що діти 6 – 8 років віддають перевагу червоний, фіолетовий і рожевий кольори; а школярі 9 років і старше – помаранчевий і жовто – зелений кольори; зелений колір заспокоює, жовтий створює радісний настрій, фіолетовий і синій вселяють невпевненість і підсилюють похмурий настрій. Ненав’язливість, природність, органічність подання відомостей, читання їх навчаються самостійно, без думки педагога і батьків, сприяють більш успішної соціалізації школяра.