Як оновити iphone (айфон)

71

компанія apple регулярно презентує нові версії власної мобільної операційної системи. зазвичай гаджет сам повідомляє свого власника про вихід оновлень. Якщо такі повідомлення чомусь відсутні, можна оновити iphone примусово. У процедурі оновлення iphone немає нічого складного. В цілому користувачам доступно 2 варіанти вирішення даного завдання. Iphone можна оновити “по повітрю” і за допомогою itunes.

Покрокова інструкція по оновленню iphone «по повітрю»

Даний спосіб вимагає підключення до інтернету через wi-fi. Безпосередньо оновлення виконується в наступному порядку. Ви відкриваєте налаштування свого iphone, переходите на вкладку основні і вибираєте пункт оновлення пз.

Пристрій самостійно зв’яжеться з серверами компанії і представить вам інформацію про останню версію ios, доступну на даний момент. Вам залишиться лише натиснути на “оновити«, уважно вивчити умови угоди і підтвердити свої наміри натиснувши кнопку»прийняти”. Нова версія операційної системи завантажиться в пам’ять вашого айфона.

Після завершення завантаження пристрій зажадає перезавантаження, після чого почнеться процес установки оновлень. Не забудьте попередньо звільнити 3-5 гб вільного місця для файлів нової операційки.

Після того як система повністю встановиться, смартфон включиться, а вам же потрібно буде підключити свій icloud-аккаунт, активувати або вимкнути різноманітні функції, вивчити інформацію про зміни в поточному оновленні і т. Д.

Порядок оновлення iphone через itunes

При відсутності можливості підключення до wi-fi, iphone можна оновити за допомогою комп’ютера і itunes.

Для цього потрібно підключити iphone до комп’ютера або ноутбука і запустити згадану програму. У разі якщо itunes не видасть інформацію про можливість оновлення до нової версії операційної системи, вам потрібно буде самостійно відкрити сторінку свого апарату і натиснути на кнопку під назвою «оновлення пз».

Програма завантажить необхідні оновлення і самостійно встановить їх на смартфон. Даний спосіб в деяких моментах навіть зручніше, тому що не доводиться завантажувати файли операційної системи в айфон, тобто звільняти місце спеціально для них не потрібно.

Перед установкою будь-яких оновлень обов’язково зробіть резервну копію свого айфона. Така функція доступна в тому ж itunes. Якщо в процесі установки оновлень виникнуть будь-які проблеми, резервна копія дозволить відновити дані і запустити процес оновлення заново.