Як орендувати виділений сервер

2-18-2019

Как арендовать выделенный сервер
Повний комплекс хостинг послуг з оренди виділених серверів у провайдера Uh. ua представлений у вигляді тарифних планів нижче.
Також хочемо вам порекомендувати стоимость аренды сервера
Послуги з оренди виділених серверів забезпечують оптимальне співвідношення ціни сервера і його технічних характеристик.
Завдяки широкому спектру доступних тарифних планів від Uh. ua орендувати виділений сервер в Україні може кожен.
Звертаємо вашу увагу – ціни тарифного плану вказані з урахуванням поточної акції і дійсні тільки якщо оплата замовлення буде виконано до кінця місяця. Рекомендований період оплати за оренду – 1 рік.
У разі, якщо бюджет вашого проекту не дозволяє використовувати фізичні виділені сервера, то можна замінити послугу на варіант з застосуванням віртуальних платформ. ua пропонує кілька тарифних планів на VDS розміщення. ua ( ) використовує майданчик на базі собстенного технічного забезпечення, яка знаходиться за адресою: Київ, вул. Тургенівська,.
Виділений хостинг сервер проходить ряд обов’язкових перевірок, що дозволяє переконатися в його справної працездатності і надійності. Всі компоненти застосовуються в серверах сумісні між собою і забезпечують максимальну продуктивність платформ. Ви можете бути впевнені на 100% роботі вашого ресурсу навіть при високих навантаженнях.
Фахівці компанії можуть запропонувати послуги адміністрування сервера взятого Вами в оренду. Ця послуга включає в себе всі необхідні операції починаючи з установки ПО закінчуючи перенесенням вашого ресурсу на зконфігуровану попередньо платформу.
Крім цього може виконуватися регулярне резервне копіювання всіх даних, і забезпечуватися посилений захист від можливих DDoS атак за допомогою апаратного брандмауера. Добре настроєний сервер забезпечить високу продуктивність всіх веб завдань від функціонування сайту до роботи поштового сервера.
Інформація для клієнтів: у вартість послуги, наведену на сайті не входить вартість панелі управління хостингом. Якщо вам така панель потрібна, то ви можете вибрати її у вигляді додаткової опції при оформленні замовлення.
Україні: Київ, Харків, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Херсон, Черкаси.