Як підібрати запчастини на коніка мінолта

7-19-2019


Ви відкрили новий офіс, але фінансове становище поки не дозволяє вам оснастити його новітньої офісною технікою. Адже часто можна придбати вживаний офісну техніку (б/ у офісна техніка), зовсім не на шкоду якості роботи, але при цьому заощадивши пристойну суму. Адже ці зекономлені кошти завжди є на що витратити компанії, яка тільки почала свій розвиток.
Також хочемо вам порекомендувати коніка мінолта
Власники великих, так і дрібних підприємств із задоволенням стають нашими покупцями. І так само, завжди не менш цікаві наші поставки обладнання з Європи всім тим, хто хоч якимось чином пов’язаний з поліграфією.
Обладнання експлуатувалося дуже мало і дуже дбайливо. Це ще один жирний плюс в питанні вигідності використання б/ у офісної техніки з Європи. До того ж наша фірма здійснює високоякісне гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї без винятку техніки, що поставляється, яке виконується в сервісному центрі компанії.
Європи техніці, якісь поломки трапляються дуже рідко.

Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб з нами було приємно і зручно працювати, і ми завжди прийдемо на допомогу нашим клієнтам в складній ситуації.
Ви будете мати можливість придбати диск з необхідною технічною документацією або диск з драйверами для даного виду обладнання. Маючи на руках цю документацію, ви зможете як мінімум – грамотно пояснити в сервісі яка саме поломка сталася на різографі, а як максимум – зробити ремонт різографа самостійно. Наша компанія володіє власним автотранспортом, офісними приміщеннями з широким штатом висококласних фахівців, складськими приміщеннями для зберігання поставленої техніки і, звичайно ж, власну сервісну майстерню, у якій працюють майстри вищого рівня.

Ми завжди зможемо допомогти Вам зробити вибір саме того обладнання, яке вам дійсно потрібно. Також у Вас не виникне проблем з доставкою. Ми зможемо доставити придбаний Вами товар практично в будь-яку точку України. Спосіб доставки ви теж можете вибрати самі: це можуть бути служби , а так само залізничним транспортом або автобусом – будь-який вид доставки за Вашим бажанням.