Як поміняти екран iPhone!!!!

9-20-2019

Інженер передзвонить вам протягом 2 хвилин. На всі ремонтні роботи надається гарантія – до 12 місяців. Для виконання термінового ремонту – виконайте попередню запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту. Що означає 100% успіх заміни скла. Ми несемо відповідальність за Ваш LCD – модуль в процесі ремонту і гарантуємо успішність процедури заміни скла. Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту. Телефон вийшов із збільшеним екраном, що відображає насичені і яскраві картинки. Також хочемо вам порекомендувати заміна камери айфон

Висока якість камери телефону дозволяє знімати барвисті фотографії і відео. Смартфон володіє підвищеною міцністю і захистом від попадання вологи всередину корпусу. З появою нових можливостей власники 6S зіткнулися з проблемами. Збільшена діагональ екрану робить його більш вразливими до ударів і механічних навантажень. Захист від вологи не дає стовідсоткової гарантії, що потрапила в корпус вода завдає шкоди телефону. Нові мікросхеми айфона чутливі до перепадів напруги. Прояви несправностей айфона – згасаючий екран, не працюючий динамік, мікрофон і камера, що випадають пікселі, відсутність зарядки – вимагають втручання майстра. Не розбирайте Айфон самостійно, щоб не завдати додаткової шкоди.

Тільки досвідчений майстер знає, як виявити і усунути поломки. Можливо, поломка незначна і не вимагає заміни модулів. Зрозуміти це зможе тільки фахівець сервісного центру. Найбільш поширеною проблемою айфонів 6s є розбите скло або екран. Не всі вони оснащені спеціальним інструментом і мають високотехнологічне обладнання. До того ж, важливо, щоб майстри мали досвід роботи з Айфоном 6s. Звернення в такі майстерні призводить до затягування строків ремонту, збільшення вартості і навіть до шлюбу. Наші майстри мають спеціальну кваліфікацію і досвід ремонту, так як його комплектація відрізняється від попередніх серій айфонів. За бажанням замовника ми використовуємо оригінальні запчастини чи якісні аналоги. Кожен крок, пов’язаний із заміною модулів, узгоджується з замовником. Завдяки злагодженій команді менеджерів і майстрів ми ремонтуємо айфони швидко і надаємо гарантію. Мережа наших сервісних центрів дає можливість ремонтувати Айфони.