Як познайомитися

8-8-2019


Існує багато способів, як знайти свою другу половинку. Але головне – розуміння і усвідомлення своєї чудової мети. Ти справді цього хотіти, тоді це неодмінно станеться. Бажання – це добре, але необхідно докласти ще трохи зусиль для отримання свого щастя. Скоро свято – День святого Валентина. Ти ж не хочеш святкувати його поодинці. Переверни своє ставлення до звичайного ходу речей свого життя. Що таке для тебе похід в супермаркет. Також хочемо вам порекомендувати подробнее

Придбання необхідних для життя продуктів харчування, гігієни і т. Так, але ще супермаркет – це відмінне місце для зустрічі чоловіка своєї мрії. Всі люди щодня купують продукти, а це означає, що в супермаркеті зосереджені великі резерви неодружених чоловіків. Звичайно, олігархи там не ходять, але цілком пристойні екземпляри попадаються. Нам не потрібні одружені чоловіки, наша мета – холостяки. Вся процедура знайомства полягає у двох процесах: діагностиці і самому знайомстві. Отже, як познайомитися в супермаркеті.

Нижче – покрокова інструкція «придбання» свого щастя. Для того щоб визначити гідного кандидата, необхідно «сканувати» все дрібниці його зовнішності. Першим ділом ми шукаємо холостого, так. Думаєш, обручку його видасть. Багато одружені чоловіки кільця не носять, а ще його можна сховати. А ось відірвану ґудзик на сорочці – ніколи. Тому будь прискіплива і уважна, і якщо ти помітила на чоловікові сліди легкої занедбаності, можливо, це і є Він – наша мета. Що повинно привернути твою увагу. Холостяки рідко коли фіксують на папірці те, що потрібно купити. Телефонне керівництво – теж індикатор одруженого чоловіка. Він ходить по торговому залу, притиснувши до вуха слухавку і не посміхається. Можеш навіть не сумніватися – на тому кінці дружина дає ц/ в.

Продиагностируй також візок покупок потенційного кавалера, і ти дізнаєшся про нього ще більше. Хм, ти багато знаєш таких чоловіків, які п’ють шампанське. Хлопець напевно купує це не собі, отже, є два варіанти: або він одружений, у нього є дівчина.
Солодкі фрукти, шоколад, тортик: погодься, типово дамське меню. Є підозра, що чоловік готується до зустрічі з дамою.