Як правильно підібрати ігровий ноутбук?

4-18-2020

Офіційних критеріїв, яким повинен бути ігровий, він же геймерський, ноутбук, не існує. Тому кожен користувач вибирає машину ” під себе» з урахуванням наявного бюджету. Основні вимоги-потужні процесор і графіка, без яких організувати безперервний ігровий процес неможливо. Хочемо порекомендувати Asus FX505

Як правильно підібрати ігровий ноутбук?

Які вони бувають?
Досвідчені користувачі чітко знають, які характеристики їх задовольнять, а тим, хто хоче зробити хороший подарунок у вигляді ноутбука, але слабо розбирається в девайсах, підказуємо: умовно розрізняють офісні та ігрові машини.

Стандартний офісний варіант-це недорогі універсальні ноутбуки, призначені для роботи з документами. Можливостей такої техніки цілком достатньо, щоб попрацювати в Інтернеті, подивитися кіно, послухати музику і пограти в прості ігри. Такий лептоп можна купити навіть за 6-7 тис. грн.
Ігрові ноутбуки – це»просунуті машини”. Вони оснащуються дорогими процесорами і графічними картами, оскільки саме ці елементи забезпечують швидкодію пристрою і якість картинки на екрані. Не менш важливий обсяг оперативної пам’яті (рекомендується не менше 8 ГБ). На простий офісної моделі гра буде сильно гальмувати, а то і зовсім не запуститься – не вистачить ресурсів. Геймери воліють ноутбуки з дисплеєм не менше 15″ – чим більше діагональ, тим видовищніше і реалістичніше картинка. Варто зауважити, що ігрові моделі також підходять в якості мультимедійних пристроїв (для перегляду відео) і як інструмент для роботи з графічними та інженерними програмами.
Практично всі виробники комп’ютерної техніки випускають і бюджетні офісні, і спритні ігрові пристрої. Розібратися в них і порівняти ціни допоможе каталог ноутбуків на kasta.ua.

Як правильно підібрати ігровий ноутбук?

Як вибрати?
Виробники регулярно оновлюють комп’ютерну техніку, тому щороку вимоги користувачів зростають, а можливості ноутбуків розширюються. Покупцям потрібно дивитися на:

Процесор. Оптимальний вибір-8-ядерний електронний блок (мінімум – 4 ядра) від AMD або Intel.
Відеокарту. Рекомендується повноцінна дискретна відеокарта від NVIDIA.
Оперативна пам’ять. Мінімум 4 ГБ, бажано-16 ГБ, краще, щоб це були SSD або DDR4.
Обсяг жорсткого диска. Найменше-500 Гб.
Екран. Має значення не тільки розмір, але також кути огляду і якість передачі кольору. Найбільш популярні варіанти-TN-і IPS-дисплеї, але зараз з’явилися і нові формати.
Варто також переконатися в хорошій якості звуку (розбірливі гравці вважають за краще зовнішній багатоканальний звук) і наявності необхідної кількості різних портів.