Як просунути сайт

11-30-2018

Как продвинуть сайт
Багато що визначає сервіс та юзабіліті. Чим менше належить користувачеві зробити дій для отримання бажаного, тим вище ймовірність успіху. До всього іншого аудиторія «розпещена» додатковими перевагами, як безкоштовна доставка, реальні (а не як у нас в країні) знижки та акції. Так що без унікального торговельної пропозиції, що якщо не пропонує кращі вигоди, ніж у конкурента, то хоча б «повторює» їх, ніяк не можна.
Також хочемо вам порекомендувати веб-маркетинг
Основні пошукові системи в США – Google і Bing. Під них і організовується просування. А також під внутрішні пошуки сервісів та соціальних мереж, як Amazon, YouTube. Так що належить вивчити особливості ранжирування і педантично дотримуватись вимог, аби в оптимальні терміни добитися бажаних результатів.
Купити посилання – дорого і важко. Тематичні ресурси і блоги в 90% випадків відмовляють або не відповідає зовсім. З біржами справи йдуть погано – їх мало і ціни там гнуть нереальні. Так що тут прямо застосовується спосіб «аутріч», а також ефективно буде використовувати згадка сайту чи бренду блогерами, в рекламі на «Ютубі». Ключову роль відіграє контент і вірусний маркетинг.
Гостьовий постинг – наше все в отриманні беклінків. Створюються такі статті хоч і тяжкою працею, тим не менш, при виборі якісного донора, того коштує. Сюди ж можна віднести крауд-маркетинг. Не пошкодуйте часу на розміщення посилання-постів (з якісним інформативним контентом) на Reddit, Pinterest, Wired і т. д.
Вам потрібна команда. Це може бути одна людина або група експертів, які забезпечують безперервну і своєчасну подачу якісних матеріалів не тільки для сайту, але і для соціальних мереж. В ідеалі брати для цієї роботи нейтивов. Їм, звичайно, доведеться платити на порядок більше, ніж нашим копірайтерам-перекладачам, але і результат буде відповідний. Адже текст, написаний носієм мови, буде зрозумілий і пронизаний тонкощами спілкування, використанням оборотів та інше.
Обов’язковими для США вважаються Facebook і Twitter. З їх допомогою ви можете отримувати цільовий трафік, рекламувати проект, продавати і багато іншого. До того ж представники Google вже говорили про те, що пошукова система враховує соціальні сигнали, які йдуть з СС.
Всі рекомендації викладені в статті більше націлені на просування сайтів білої тематики. З забороненими справи йдуть інакше: не вдасться використовувати контекстну рекламу, в соціальних мережах необхідно завуалювати групи та сторінки, так і з бэклинками буде набагато складніше. Просування заборонених сайтів під США вимагає окремої статті і серйозних цілеспрямованих зусиль, пов’язаних з ринком.