Як реалізувати польоти в космос.

12-13-2018

Як реалізувати польоти в космос.

Одне з них розташоване в Бонні. євро), політ з невагомістю на ІЛ – 76 МДК (5 тис. євро з кожного туриста), тренування у Зоряному містечку в занурених у воду модулях МКС, що імітують невагомість, комплексну підготовку до польотів туристів на МКС. Уряд ОАЕ навіть вже зробило початковий внесок у проект – 30 млн. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://nv.ua/techno/innovations/maks-poljakov-predstavil-petru-poroshenko-kosmicheskij-rd-tsentr-firefly-v-dnepre-2495687.html.
Space Adventures також уклала угоду з інвестиційною компанією Prodea для фінансування будівництва космічних кораблів. А Британська компанія Virgin Galactic планує за результатами проведеної маркетингової діяльності продавати ліцензію на технології своїх літальних апаратів іншим компаніям, які хочуть використовувати їх.
, – заявив президент компанії Virgin Galactic Уїлл Уайтхорн (Will Whitehorn). Амбітні плани також будують американська компанія Rocketplane Ltd. і американо – канадське підприємство Planetspace, компанія XCOR Aerospace.