Як розкрутити сайт

1-24-2019

Как раскрутить сайт
Листопад 27,. Якщо ви щойно створили свій сайт, наступним етапом його розвитку – це просування і розкручування.
Також хочемо вам порекомендувати dvacom.net
Дана стаття про те, як розкрутити сайт, розкрутка сайту складається поетапно з наочними прикладами. Під розкруткою сайту я маю на увазі пошукове просування – залучення відвідувачів з пошукових систем за певними ключовими словами. Так як за вартістю і віддачі це найвигідніший вид інтернет реклами. Далі аналізуємо сайти конкурентів, і після чого складаємо семантичне ядро. Внутрішня оптимізація – це робота над сайтом, оптимізація тексту сайту, контент, перелінковка. Зовнішня оптимізація сайту – це робота над побудовою посилальної маси на просувний сайт. Обидва етапи витратні і займають чимало часу, якщо просувати сайт дійсно якісно. Самим основним тегом при оптимізації є тег Title, про нього ви можете детальніше прочитати, пройшовши за посиланням. Далі необхідно оптимізувати текст сайту, і текст сторінок сайту.
Після чого сайт повинен бути грамотно перелинкован, а саме, що у сайту була грамотна структура, вкладеність сторінок не більше 3 – х кліків, і зручна для людей і пошукових систем.
Самої оптимізації мало для просування і залучення відвідувачів на сайт. Необхідно що б інші сайти посилалися на ваш сайт, і ще з потрібним анкором посилання. Анкор посилання – це текст посилання, тобто якщо ви хочете просунути в топ пошукових систем ключове слово ноутбуки, то вам необхідно залучати з інших сайтів посилання з таким текстом. Відразу ж виникає питання, де ж брати посилання. Почну з того що посилання бувають різних типів, є вічні посилання і орендовані посилання. Для початку читаємо статтю про біржі посилань, і відразу за нею про просування вічними посиланнями, і потім про просування сайтів статтями. Але для багатьох тематик бізнесу іноді вигідніше використовувати орендовані посилання, так як з їх допомогою можна зробити швидше результат, але не завжди. Основні сервіси статистики Google Analytics, Яндекс Метрика, Hit. Для того що б розкрутити сайт в пошукових системах необхідна грамотна внутрішня оптимізація і розумна зовнішня оптимізація. Що б розкрутити сайт самостійно потрібно постійно практикувати, удосконалити методи і рухатися далі. Якщо ви хочете розкрутити сайту – то це насправді не складно, просто може на перших етапах зайняти більше часу, ніж зазвичай. Так само якщо ви будете розкручувати сайт самостійно, то рекомендую прочитати книги з розкручування сайтів, вони вам допоможуть у розумінні всього процесу краще. Якщо ви не хочете витрачати час на вивчення пошукового просування, краще звернутися до професіоналів.