Як самостійно створити сайт

12-26-2019

Привіт, друзі! Ви вирішили створити свій сайт, але не знаєте з чого почати? А звертатися до професійних розробників занадто дорого? Не сумуйте. Єдине, про що хотів би вас попередити – будьте готові до того, що вам доведеться багато працювати. Успіх просто так нікому не дається! Хочемо порекомендувати почитати про конструктор сайту на сайті  https://www.webbuildersguide.com/best-builders-russia/

Свого часу мною була проведена значна аналітична робота в порівнянні декількох систем. Її результатом став висновок, що саме WordPress є найбільш дружньою системою для новачків:

ідеальний для створення блогів;
інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
є безліч плагінів, що підвищують функціональні можливості;
зручний візуальний редактор.
ДО РЕЧІ! Якщо ви вмієте працювати в текстових редакторах, у вас не виникне проблем з публікацією і оформленням текстів. А ось на таких движках, як Drupal або Joomla є деякі складнощі навіть з цією простою опцією.

З огляду на все вищесказане, можу сказати, що саме WordPress являє собою оптимальний сучасний майданчик для створення відвідуваного блогу і заробітку на ньому.

Сподіваюся, я вас переконав, що немає нічого кращого описуваної платформи.

 1. Реєстрація в хостингу
  Хостинг – це фактичне місце на сервері, де буде розміщуватися ваш сайт. Такі послуги надають багато компаній. При виборі конкретного хостингу слід орієнтуватися на такі аспекти:

вартість хостингу;
наявність додаткових опцій;
якість технічної підтримки;
розмір простору, що надається під розміщення сайту.

 1. Підбираємо доменне ім’я
  Починати потрібно з підбору імені свого сайту. Важливо, щоб ім’я відображало тематичну спрямованість створюваного вами ресурсу.

Зверніть увагу! Якщо ви ведете особистий блог, то можна використовувати просто прізвище. Наприклад, доменне ім’я матиме такий вигляд petrenko.com. але це не означає, що якщо сайт присвяченим мобільним телефонами, в якості імені потрібно використовувати назву телефону-такий варіант свідомо програшний.

Для назви сайту можна писати російські слова латиницею. Наприклад – futbol.ru. Хоча, звичайно, в ідеалі рекомендується використовувати правильні англійські слова написані без помилок. Це додасть солідності сайту. Реєстрація доменного імені проводиться на спеціальних сайтах. Нічого складного в цьому немає – дотримуйтесь інструкція сайту і все у вас вийде.

 1. Установка сайту на сервер і попередні налаштування
  Перший крок – установка CMS. Починати її рекомендую на власному комп’ютері, а тільки після того, як все буде зроблено, переносити сайт на вибраний хостинг. Там потрібно слідувати підказкам. Нічого особливого складного немає.
 1. Встановлюємо тему оформлення
  Знайти тему для WordPress не проблема – їх повно в Інтернеті у вільному доступі. Серед них можна знайти масу цікавого і незвичайного.

Порада! Але я настійно не рекомендую завантажувати тему з незрозумілого сайту. Теми підбирайте на офіційному сайті WordPress. Там вони всі безпечні і коректно працюють.

Як створити сайт на WordPeress установка теми оформлення

Вибравши тему, опублікуйте кілька статей і матеріалів на сайті. Складнощів з публікацією не буде. Як вже говорив вище – редактор дуже простий і інтуїтивно зрозумілий.

Після публікації можете приступати до редагування темі. До речі, попередня публікація статей потрібна для того, щоб краще розуміти, як буде змінюватися сайт, його зовнішній вигляд після редагування теми.

Але на перших порах раджу працювати зі стандартним шаблоном, не вносячи в нього особливих змін. Лише коли у вас з’являться більш фундаментальні навички, а також ви зрозумієте, що саме хочете отримати в оформленні сайту, приступайте до редагування шаблону.