Як створити інтернет-магазин з нуля самостійно

4-6-2020

Ми підготували невелику покрокову інструкцію для тих, кому потрібно створити інтернет-магазин самому з нуля. Інтернет торгівля може бути гарною можливістю спробувати себе в якості підприємця, отримати основні знання в цій сфері. Сучасні розробки роблять весь процес максимально демократичним і доступним. Хочемо порекомендувати замовити інтернет магазин на сайті https://elbuz.com/e-trade-shop

Створення інтернет-магазину з нуля самостійно на конструкторі не вимагає спеціальних технічних знань. Для успіху достатньо бажання працювати і заробляти. З кожним днем набирають популярність високотехнологічні інтернет платформи, на основі яких кожен клієнт може практично миттєво створити власний інтернет-магазин не вдаючись до допомоги програмістів і дизайнерів. Одним з таких трендових проектів є Recommerce-платформа, яка дозволяє створити власний інтернет-магазин всього за кілька хвилин. Безкоштовний і зручний конструктор не вимагає спеціальних знань, дозволяє отримати ідеальний сайт для торгівлі та інтернет бізнесу.

як створити інтернет магазин з нуля

Власний інтернет-магазин.
Каталог товарів без обмеження наповнення.
Корпоративний блог.
Сучасні інструменти SEO-просування.
Інтеграція з соціальними мережами.
Технічна підтримка та актуальні оновлення.
Готовий інтернет-магазин має універсальну структуру, максимально адаптовану під його функціональні завдання.

Інтернет-магазини на платформі має торговий каталог з чіткою структурою:

Каталог товарів вільного порядку.
Фільтр товарів (класифікація за конкретним принципом).
Спеціальні пропозиції (приховані категорії).
Пошукова система (пошук за назвою, описом, ціною і т.д.).
Сортування за ознакою (ціною, алфавітом).
Службові параметри.
Відкриття інтернет магазину з нуля: швидко і ефективно

Самостійно створити інтернет-магазин з нуля на конструкторі можна всього за кілька хвилин. Для початку власного бізнесу досить клікнути поле ” Створення сайту на платформі» і ввести необхідні дані. Питання хостингу та технічної підтримки вже вирішені розробниками. Дизайн магазину максимально зручний і функціональний, користувачеві платформи досить вибрати один з готових варіантів або замовити індивідуальну розробку. Після цього залишається тільки завантажити зображення товарів і їх опис. Функція “zoom” допоможе потенційним покупцям детально розглянути товар. Заповнення магазину не зажадає багато часу. Сервіс дає можливість імпортувати вже наявні дані в Excel або 1С, а також закачати зображення з Google або відео. Розмір каталогів не обмежений, передбачена функція інтеграції з соціальними мережами.

Управління магазином також максимально зручно. Функціонал сайту дозволяє багато чого, наприклад, редагувати терміни доставки або вказати курси валют. Ще одні довід, щоб створити інтернет-магазин на конструкторі -адаптивний шаблон, що гарантує коректне відображення вашого сайту у найактивнішої категорії населення – користувачів мобільних пристроїв.