Як створити інтернет магазин

Как создать интернет магазин
Практичний курс веб — програмування з використанням PHP. На даному етапі я припускаю, що Ви маєте деякі знання html і завершили курс «PHP теорія: . Тепер перед нами стоїть наступне завдання — створити реальний проект. Практичний курс складається з 8 занять, в ході яких ми крок за кроком побудуємо власний простий, але функціонує інтернет — магазин. Для того, щоб впоратися з цим завданням відносно швидко і якісно, в перших двох заняттях ми познайомимося ближче з шаблоном проектування MVC і побудуємо власний каркас додатка. Його можна успішно використовувати не тільки в поточному проекті, але і в інших. Наступні 6 уроків відведені під створення інтернет — магазину з базових наборів функцій: каталог товарів, кошик, кабінет користувача, панель адміністратора і т. Хочу звернути Вашу увагу на те, що, незважаючи на невелику загальну тривалість практики, курс є досить складним і вимагає великої кількості часу на проходження. В уроках я практично не пишу код, а пояснюю заздалегідь написаний.
Також хочемо вам порекомендувати Создание интернет-магазина
Насамперед необхідно зрозуміти, що є MVC і навіщо застосовується цей підхід. Крім того, ми розглянемо, як можна реалізувати «серце» цього підходу — компоненти Router і Front Controller використовуючи PHP.
Друге заняття по створенню MVC каркаса сайту. Ми модифікуємо компонент Router для роботи з «красивими» URL адреси сторінок, реалізуємо модель і вид.
У цьому занятті починається робота над першим більш — менш серйозним сайтом. В уроці ми розглянемо структуру реалізованого проекту, почнемо працювати над головною сторінкою сайту, сторінки каталогу, категорії, товару.
В уроці ми додамо на сайт посторінкову навігацію по товарах, реєстрацію користувачів, навчимося використовувати автоматичне завантаження класів.
Відносно короткий і нескладне заняття відведено для роботи над особистим кабінетом користувача, механізмом авторизації та редагування особистих даних. Також у занятті показано що таке блок — схеми і як використовувати формат json для зберігання даних в БД.
Фінальне і одне з найбільш тривалих занять у практичній частині. У ньому ми будемо працювати над панеллю адміністратора, також Ви побачите як можна застосовувати на своїх сайтах cycle2 слайдер, як реалізується завантаження зображень на сервер.
Періодично я оновлюю матеріали сайту. Підпишіться та будьте в курсі останніх новин.
Професійно займаюсь веб — розробкою 5 років. Маю досвід в проектуванні і програмуванні складних систем, рефакторинге, адміністрування серверів, веб — безпеки. Займався створенням онлайн — магазинів, медіа ресурсів, порталів промо — акцій, соціальних мереж та ін.