Як в windows 11 включити перетягування файлів на значки програм на панелі завдань

25

Якщо в windows 10 закріплення на панелі завдань файл або іконку програми було чимось само собою зрозумілим, то в windows 11 з цим виникли серйозні проблеми. У новій версії системи розробники відключили цю функцію, недоступною стала також можливість відкриття файлів шляхом їх перетягування на іконки запущених програм на тій же панелі завдань. Відновити відключену функцію перетягування в інсайдерських збірках системи можна було за допомогою нескладного твіка реєстру.

Але зараз цей спосіб більше не працює.

Щоб включити перетягування файлів на ярлики запущених додатків, в поточній версії windows 11 вам знадобитися допомога стороннього інструменту — тулзи windows11draganddroptotaskbarfix .

Ця важить всього 100 кілобайт утиліта служить єдиній меті-відновленню функції перетягування файлів на розташовані на панелі завдань значки запущених додатків. Утиліта позбавлена графічного інтерфейсу, при запуску тулзи відкриється командний рядок, яка через короткий час сама ж закриється.

Компонент microsoft visual c++ 2015-2019 64-біт і встановіть.

Після цього утиліта повинна запуститися без помилок.

Зміни вступлять в силу негайно, і відразу після запуску інструменту ви зможете перетягувати файли та інші елементи на значки запущених додатків на панелі завдань.

Врахуйте, однак, що в багатомоніторних системах тулза може працювати некоректно, також при перетягуванні об’єктів ви як і раніше будете бачити червоний значок, який вказує на заборону дії.

Звертати на нього увагу не потрібно, його поява ніяк не впливає на функціональність утиліти.

Крім того, якщо ви хочете, щоб перетягування працювало на постійній основі, виконуваний файл утиліти необхідно буде закинути в папку автозавантаження, так якwindows11draganddroptotaskbarfix не є патчем і не вносить змін у файли операційної системи.

Диспетчер завдань, закривши її процес примусово.