Як вибрати акумулятор для iPhone 4

6-28-2019

Как выбрать аккумулятор для  iPhone 4
Однією з найважливіших характеристик практично будь-якого портативного пристрою є його ємність акумуляторної батареї. Саме цей показник визначає, як довго можна використовувати можливості гаджета без додаткової підзарядки, і саме його користувачі хочуть збільшити найчастіше. У багатьох смартфонах передбачена установка нового акумулятора з розширеним енергетичним ресурсом, і розробники самі надають магазинах такі деталі. Чи Не виникне після цього у власника ще більше експлуатаційних незручностей. Типова ситуація: після певного періоду використання власник починає помічати, що його айфон розряджається набагато швидше, ніж раніше. Природно виникає необхідність покупки нової батареї, за якою слід думку про вибір потужної ємною деталі, що забезпечить більш тривалий період автономної роботи. У деяких мобільних салонах фахівці не тільки надають послугу по заміні непрацездатною батареї, але ще й пропонують кілька варіантів змінних елементів на вибір клієнта, включаючи акумулятори більшого обсягу. І хоча оригінальний эпловские батарейки, найчастіше, мають тільки певний показник ємності, це зовсім не означає, що деталь від іншого виробника буде поступатися «рідний» запчастини. Але варто мати на увазі, що чим вища ємність вибраного елемента, тим дорожче обійдеться його придбання.
Також хочемо вам порекомендувати https://mobzona.com.ua/
При цьому ніякої гарантії, що нова батарейка підійде пристрою ідеально, ніхто дати не може, а значить, ризик не завжди буде виправданим.
Крім труднощів з сумісністю є ще одна проблема, характерна для айфонів з посиленою батареєю. На жаль, в кожному американському фірмовому смартфоні встановлений спеціальний контролер живлення — чіп, який керує процесом зарядки і розподілом харчування. Іноді переустановка проходить без будь – яких ускладнень, але часто смартфон просто не бачить новий акумулятор, так як характеристики того не відповідають параметрам, внесених в початкові налаштування гаджета. Ще одна поширена проблема — девайс бачить батарею, нормально з нею взаємодіє, але при зарядці наповнення йде тільки до того показника, який був у рідній батарейки. Виходить, що елемент начебто і могутніше, ніж оригінальний, але ніякого поліпшення в роботу смартфона він не привніс. Тому потрібно заздалегідь враховувати всі можливі ризики і гарненько обміркувати можливість придбання нового посиленого акумулятора.