Як вибрати акумулятор для ноутбука

10-3-2019

Как выбрать батарею для ноутбука
Це можливо завдяки вбудованої в ноутбук акумуляторної батареї. Головний параметр батареї — це її ємність, від неї залежить наскільки довго пропрацює Ваш ноутбук без підключення до мережі. Для багатьох людей при виборі ноутбука (особливо нетбука) цей параметр є вирішальним. Хтось здобуває додаткову батарею, але для більшості ноутбуків є акумулятори підвищеної ємності. І так, якщо Вам потрібен акумулятор для ноутбука, ми допоможемо Вам зробити правильний вибір. Як вибрати акумулятор для ноутбука. Зараз на ринку існує величезна кількість моделей ноутбуків, і акумуляторів до них, як мінімум, не менше, бо у кожного ноутбука своя модель акумулятора. Існують правда і сумісні або взаємозамінні батареї, але це не часте явище. Ще більше ускладнює ситуацію кількість виробників батарей для ноутбуків. При цьому елементи акумулятора можуть проводиться однією компанією, збиратися інший, і продаватися під маркою третьої компанії.
Також хочемо вам порекомендувати http://samsung-battery.com.ua/keyboard
Тому батарея не обов’язково повинна бути від виробника ноутбука. Як же знайти потрібний варіант у всьому цьому різноманітті. Давайте подивимося чим різняться акумуляторні батареї.
На самому акумуляторі завжди вказується його тип і це важливо тому, що в одному ноутбуці можна використовувати акумулятори різних типів. Так само, кожен виробник присвоює деталей, в тому числі і акумулятора, виробничий номер (Part№ або Model№). За цим номером ви можете підібрати акумулятор навіть іншого виробника, або знайти сумісну модель.
Ємність вимірюється в амперчасах і показує відносний час роботи від одного заряду акумулятора. Батареї бувають стандартної ємності або підвищеною. Тут треба зазначити, що найчастіше акумулятори підвищеної ємності збільшуються в розмірах, а значить будуть виступати за межі корпусу ноутбука. Так що Вам доведеться вирішити, що для вас важливіше: компактність і дизайн або більший час роботи від акумулятора. На всі акумуляторні батареї в нашому магазині надається гарантія 6 місяців.