Як вибрати авіаційний кабель

3-31-2019

Как выбрать авиационный кабель
Діє доставка товару по СПБ і РФ.
Також хочемо вам порекомендувати авиационный кабель
Звертайтеся – допоможемо вирішити вашу проблему.
Як видно з таблиці нижче, велика частина потужностей з виробництва кабельно – провідникової продукції знаходиться в Китаї. Китай давно обігнав США і став найбільшим у світі виробником кабель на основі витої пари. У число тих, хто переніс свої виробництва в піднебесну були і такі гіганти як Hyperline, в результаті утворилися сприятливі умови для виробництв із застосуванням західних технологій. Заводи оснастили найсучаснішим обладнанням, і вироблена продукція нічим не поступається Європейським аналогам.
Відома Російська марка телекомунікаційного обладнання під якою випускається продукція російського виробництва для ІТ ринку (належить групі компаній IEK). Спецкабель – Виробляє унікальні кабелі оборонного призначення, що не мають аналогів у світі. Практично весь перелік продукції – власні розробки. Застосовуються в ракетній техніці, авіації і об’єктах ВКС, комплекси ППО, об’єктах ВМФ, в тому числі на атомних підводних крейсерах. Вся продукція має необхідні сертифікати. Крім цього випускається вита пара для прокладки в житлових і промислових приміщеннях у вогнестійкому і безгалогенном виконанні. Має великий асортимент, відмінна якість продукції при невисокій вартості (продукція відповідає Російським ГОСТ і має сертифікати відповідності).
Зелених кольором виділені виробники, чий товар перевірений часом, і використовується нашої монтажною організацією при побудові ЛОМ і донині.
Серед інших є пропонують товар сумнівної якості. Скажемо лише, що при виборі звертайте увагу на маркування кабелю: центральні жили провідників повинні бути – тільки мідні. Не рекомендуємо використовувати для побудови мережі алюмінієві CCA, і тим більше сталеві жили покриті міддю CCS.
Порівняємо питомий опір міді і алюмінію при середній температурі 20° C. алюміній має опір в 1, 6 рази більше при рівних перетинах. Як підсумок: при використанні алюмінієвого кабелю, плакованого міддю використання технології POE (коли крім сигналу одночасно подається і харчування) стає неможливим. На малих довжинах (до 20м) робота буде задовільною. При використанні на довші відстані спостерігаються постійні обриви зв’язку.
Оконцовка кабелю при використанні коннектора. При обтисканні rj – 45 гострий ніж мають форму «V» врізається в шар міді. Мідь пластичний, але твердий метал, фіксація виходить дуже надійною. У разі обтиску обмедненки ніж пройде крізь напилення і вріжеться в алюміній, в точці дотику контакту алюміній покриється оксидною плівкою (відбудеться окислення контакту), що позначиться на надійності/ довговічності нашого підключення.