Як вибрати букмекерську контору

8-25-2019

Проект Горилла не займається організацією, проведенням азартних ігор і продажем прогнози на спорт.
Також хочемо вам порекомендувати https://g1.bet/, тут у вас є усі шанси на вийграш.
Онлайн – ставки на спорт приймають сотні букмекерів по всьому світу. Одні БК заробили негативні відгуки, інші дорожать репутацією і поважають права клієнтів. Граючи у перевірених легальних букмекерів, ставочник не переживає за збереження рахунку, виплату виграшу і доступ до сайту.
Список кращих букмекерських контор, які здобувають легальний статус, постійно поповнюється новими операторами і зараз їх число наближається до двох десятків. При такому багатстві вибору необхідний рейтинг кращих букмекерських контор, який допоможе беттору вибрати правильного для себе букмекера – оператора, відносини з яким будуть будуватися на взаємній повазі. Кращі букмекерські контори Росії за багатьма параметрами перевершують зарубіжних букмекерів, пропонуючи оптимальні умови для гри на російському ринку онлайн ставок на спорт. Іноземні букмекерські контори поки що тільки придивляються до російського легальному ринку онлайн ставок на спорт, але вже зараз є кілька операторів, які виявили бажання створити конкуренцію вітчизняним БК на російському ринку. З іншого боку – на глобальному ринку ставок на спорт працюють ряд вітчизняних БК з іноземною ліцензією, цікавих російськомовному клієнту. Це в першу чергу букмекерська контора Горилла, починає свою європейську експансію слідом за відомим брендом Marathonbet, які вже отримали визнання у Великобританії.
Важко самостійно вибрати перевірених букмекерів. Гучні рекламні акції і красивий сайт часто вводять в оману. Реальність така, що рекламний відділ витрачає великий бюджет, щоб переконати беттора, що перед ним найкраща букмекерська контора. Маркетинг допомагає замаскувати недобросовісних букмекерів. Ліцензію та членство в букмекерських організаціях. Адекватність служби підтримки та служби безпеки.
Тільки комплексний аналіз дозволяє оцінити надійність букмекерської контори. Часи, коли для укладення парі потрібно було відстояти чергу в ППС, далеко позаду. Переваги ставок онлайн очевидні — не вимагається особиста присутність в офісі букмекера, грати можна з телефону, ставочник не прив’язаний до часу роботи ППС, коефіцієнти оновлюються щомиті, беттор отримує масу додаткових сервісів, включаючи відеотрансляції і статистику, розрахунок парі миттєвий. Наприклад, букмекерська контора Фонбет впровадила ставкоматы. У пунктах прийому ставок доступно персональне місце для беттора, де він отримує доступ до особистого кабінету і розміщує ставки в лайв.