Як вибрати фарбу для волосся!!!!

9-30-2019

Добитися потрібного кольору волосся буває складно навіть досвідченого перукаря, пишуть фахівці. Але зробити це цілком можливо — і в домашніх умовах теж. Головне під час вибору фарби для волосся звертати увагу не на виробника або відтінок волосся моделі. Вибираючи фарбу, подивіться на маленькі цифри, які розміщені поруч з назвою відтінку. Вони можуть багато чого розповісти про те, який результат ви отримаєте, якщо будете використовувати дану фарбу. Перша цифра (до точки) — це позначення основного кольору. Це число вказує на базовий тон, якого ви хотіли б досягти. Також хочемо вам порекомендувати https://1beauty.com.ua/

Орієнтуйтеся на нього, щоб дізнатися, наскільки темними або світлими будуть ваші волосся після фарбування. Друга цифра (після крапки) позначає головний відтінок, який визначає насиченість кольору. Відтінки бувають теплими і холодними. У перших переважають жовті та червоні пігменти, по друге — блакитні. Наприклад, ось як слід розуміти такий код 6, 34: темний блонд, золотистий з мідним відтінком. Версія виробників буде звучати так — «мідна золото» або «золотистий блонд». Іншим дуже важливим фактором у виборі фарби для волосся є визначення рівня їх стійкості. Такі фарби не містять аміаку, змиваються після 8 процедур миття голови. Після фарбування волосся виглядає природно — тон у тон, його мета — освіжити наявний тон, зробити відтінок більш насиченим. Їх можуть використовувати люди будь-якого віку, які не хочуть, щоб у складі фарби були шкідливі компоненти.

Колір поступово змивається — все залежить від стану волосся. Ідеально підходять для створення модного зараз ефекту «омбре». Це ідеальний варіант для тих, хто не хоче використовувати фарби з шкідливими компонентами, цінує свій час і хотів би зберегти ефект фарбування як можна довше. Такі фарби дають стійкий ефект, компоненти проникають глибоко в шари шкіри, змінюючи колір меланіну, або вимиваючи його. Колір тримається досить довго, з допомогою такої фарби можна «заховати» до 100 % сивих волосків. Ці продукти підходять для жінок, які стикаються з цією проблемою — а в наш стресовий час це вже далеко не одні лише дами у віці. Звичайно, крім цифрових позначень, вказаних на упаковці, слід враховувати також і те, який колір ви використовували при фарбуванні у минулий раз, робили мелірування або освітлення.