Як вибрати форму бороди

9-21-2020

Вибір оптимальної форми бороди і вусів

Пропонуємо короткий посібник в якості орієнтира, як правильно вибирати стрижку для бороди і вусів. Нижче ми привели кілька прикладів і забезпечили їх фотографіями – але це далеко не всі популярні моделі, що виконуються в нашому барбершопе. Хочемо порекомендувати вибрати найкращий барбершоп    retrobarbershop.kh.ua

Якщо ви в скруті з вибором і є бажання спробувати себе в новій якості, наші цирульники з задоволенням і ентузіазмом допоможуть вам визначитися. Фахівці підберуть для вас такий тип стрижки бороди, який піде саме вам.

Особа квадратної форми – його органічно доповнить суцільна борода короткої довжини, також це може бути невеликий фрагмент у вигляді трикутника або смужки. Рекомендуємо   retrobarbershop.kh.ua

Трикутне обличчя – підійде широка борода будь-якої довжини, яка візуально збалансує звужений підборіддя; Трикутне обличчя – підійде широка борода будь-якої довжини, яка візуально збалансує звужений підборіддя; Кругле обличчя – для власників таких форм доречною виявиться трапециевидная коротка борода; вибираючи вуса, краще зупинитися на варіантах з опущеними краями. Відмінно в цьому випадку виглядають стильні борода і вуса квадратної форми. Кругле обличчя – для власників таких форм доречною виявиться трапециевидная коротка борода; вибираючи вуса, краще зупинитися на варіантах з опущеними краями. Відмінно в цьому випадку виглядають стильні борода і вуса квадратної форми.

Особа грушоподібної форми – в цьому випадку краще вибрати бороду невеликої довжини в поєднанні з бакенбардами, які урівноважать лицьовій овал. Овальне обличчя – щасливі власники таких форм можуть носити найрізноманітніші бороди і вуса, експериментуючи зі стилями в своє задоволення.

Як правильно доглядати за бородою і вусами

Хтось наївно думає, що відпустити рослинність на обличчі і надати їй в барбершопе бажану форму – це кінець шляху до заповітної мети – у вигляді “прощай гоління”. Насправді – це лише початок створення необхідного образу.

Борода дуже вимоглива до регулярного догляду та підтримки форми, можна сказати – борода зобов’язує. В іншому випадку, вона набуває безформний і недоглянутий вигляд, коли про який-небудь стиль говорити зовсім не доводиться і її доречніше буде називати рослинністю.

Особливості догляду залежать від типу бороди. Для довгих моделей застосовується одна уходовая схема, з ретельної чищенням, використанням спеціальних шампунів, масел і моделюють паст; для коротких – інша. Незалежно від довжини і особливостей стрижки бороди і вусів чоловікові необхідно підтримувати акуратний і чіткий контур кордонів бороди і голити шию.

На додаток до систематичних чисток слід зволожувати шкіру спеціальними засобами. В іншому випадку можливе виникнення свербежу та подразнень, що завдає істотної шкоди зовнішньому вигляду і загального самопочуття.

Стежити за станом бороди в домашніх умовах за допомогою однієї лише гребінця і ножиць досить проблематично. Для стрижки бороди і вусів арсенал домашніх засобів доведеться доповнити не тільки тримерами, але і маленькими ножицями, пінцетом та іншими інструментами. При цьому важливо розуміти, що домашній догляд носить підтримуючий характер лише протягом якогось періоду часу, поступово борода в непрофесійних руках втрачає чіткість форм і обрисів і тоді основні маніпуляції з підтримки бездоганного вигляду проводяться в салоні, де знають, як відростити і надати ідеальні форми вусів і бороди.