Як вибрати футбол на ставки

9-20-2019

Також хочемо вам порекомендувати футбол ставки
У кожного, хто вперше стикається зі ставками на спорт, виникає маса питань. Відповіді на ці запитання можна знайти в Інтернеті, але не завжди вони корисні. Наші рекомендації не претендують на істину в останній інстанції, але всі вони перевірені на практиці і оберігають початківця гравця від типових помилок. Якщо навіть частина рад принесе користь, можна вважати, що стаття написана не дарма.

Для початку рекомендуємо скористатися послугами дзеркало Горилла — БК є гарантією стабільності і надійності, забезпечує постійний доступ до ігрового рахунку та лініях ставок.
Якщо ви ставитеся до гри, як до бізнесу, потрібно визначитися з сумою, яка щотижня або щомісяця буде виділятися на гру, встановити максимальний розмір ставки і вибрати стратегію гри. Будьте готові до того, що вам доведеться уважно стежити за подіями у світі спорту, вивчати спеціальну літературу і відвідувати тематичні ресурси. Якщо ставки – просто розвага, вам знадобиться один єдина порада – не ставте занадто багато і не захоплюйтеся.

Використовуйте для ставок офіційний сайт або дзеркало, вибирайте за принципом: чим більше, тим надійніше. Великі букмекерські контори дорожать своєю репутацією і дбають про стабільність – гравець завжди може скористатися альтернативним адресою. 
Не покладайтеся на свою впевненість у перемозі тієї чи іншої команди, ретельно аналізуйте дані та тверезо оцінюйте шанси на перемогу обох суперників. Майте на увазі: навіть коефіцієнти не завжди відбивають дійсне положення справ.
Не робіть ставки тільки на фаворитів, навіть лідери не завжди виграють. У разі програшу або нічиєї ви втратите дуже багато – краще поставте на мінусову фору або тотал з керованим коефіцієнтом.

Робіть ставки тільки на події в тому виді спорту, з яким добре знайомі.
Якщо ви початківець, забудьте про експресах. Виграш дуже привабливий, але при недостатніх знаннях гра перетворюється на лотерею. Поки наберетеся досвіду, робіть ставки ординарами в БК – дзеркало офіційного сайту цієї контори доступно в будь-який час дня і ночі. І пам’ятайте, що життя не обмежується ставками, не жертвуйте заради гри сім’єю, друзями і роботою.