Як вибрати герметики

2-27-2019

Как выбрать герметики
Все про етапи ремонту і матеріалах. Як все встигнути і де взяти натхнення.
Також хочемо вам порекомендувати Герметики
Для того, щоб в наші будинки не летіла пил, не проникали зайві звуки, запахи і краплі дощу, нам потрібні герметики. Це спеціальні композиції на основі полімерів. Їх використовують для герметизації вікон і дверей, а також для закладення тріщин. За своїм складом герметики, як і більшість будівельних матеріалів, бувають різні – акрилові, силіконові і поліуретанові. Щоб не заплутатися, який саме вибрати для вашої мети, ми розповімо про кожен з них.
Для заповнення швів і тріщин між бетонними та кам’яними поверхнями краще всього підійдуть акрилові герметики. Вони досить довго зберігають свою еластичність, стійкі до світла, тепла і холоду, а також здатні витримати сильну вібрацію. На такий герметик добре лягає фарба та штукатурка. Акрилові герметики можна застосовувати як всередині, так і зовні будівель. В їх складі немає розчинників, і вони не токсичні.
Навіть при роботі з ними не можна використовувати спеціальні рукавички і респіратор.
В якості ізоляторів при установці віконних рам, дверних прорізів та металевих конструкцій найкраще послужать силіконові герметики.
Для скляних і металевих поверхонь краще всього підійдуть нейтральні герметики. А в приміщеннях з підвищеними санітарними вимогами потрібно використовувати оцтовий герметик, тобто він володіє високою степению очищення.
Наносити їх так само легко, як і акрилові – з допомогою пістолета або прямо з тюбика на очищену, знежирену і суху поверхню.
Вони довго зберігають свою еластичність, і настільки добре склеюють поверхні, що це надійно навіть при землетрусі. Поліуретанові герметики стійки до корозії, тверднуть при реакції з водою, швидко схоплюються, а також, їх можна фарбувати і покривати лаком. Однак, на відміну від вищеперелічених герметиків, поліуретанові мають у своєму складі шкідливі речовини, і до роботи з ними вже можна приступати без спеціальних засобів захисту. Зокрема, потрібно уникати попадання такого герметика на відкриті ділянки шкіри. Наносити полуиритановый герметик треба теж на чисту, суху, знежирену поверхню прямо з тюбика або за допомогою пістолета. Для остаточного застигання цього матеріалу необхідно 20 годин.
Кожна людина – особливий, і досвід кожного – унікальний.
Заробіть визнання і подяку наших читачів.
Скільки плитки потрібно для ванної 5м2.