Як вибрати хмарний сервер

12-9-2018

Как выбрать облачный сервер
На кожному тестовому сервері було розміщено три бази: база для тіста Гілева, Бухгалтерія підприємства 3.0, Управління Торгівлею 11.3 – реальні бази, в яких працюють користувачі. В останні дві конфігурації була вбудована система АПДЕКС і сценарій тестування з виконання стандартних операцій, які роблять користувачі щодня в таких конфігураціях.
Також хочемо вам порекомендувати облачный сервер для prestashop
Виходячи з отриманого графіка, найбільшою потенційною продуктивністю має хмара EFSOL, найменшим – Google Cloud. Але це відносний показник, виходячи з практики, дуже чутливий до частоти процесора, який використовується на платформі, як власне і система 1С. Тому результати цілком передбачувані, оскільки ми використовуємо високочастотні процесори, які дозволяють отримати максимальну продуктивність в 1С. Також, хочемо звернути вашу увагу на значення результату тесту на платформі Cloud, яка показала досить поганий результат. Але надалі ми побачимо, чому цей тест Гілева все-таки вважається умовним.
У висновку, хотілося б зауважити, що система 1С є дуже складним програмним продуктом, конструктором, з елементів якого збирається інформаційна система підприємства. Дуже важливо вміти правильно підібрати під цю інформаційну систему апаратну платформу, яка б відповідала всім вимогам програмного забезпечення. Саме тому спеціалізовані платформи EFSOL Cloud і Cloud показали максимальну продуктивність в даних тестах.
У платформі для 1С важливі і система віртуалізації, та протокол роботи серверів 1С і SQL, і навіть налаштування BIOS, хост-машин, на яких розташовуються віртуальні машини, тому при виборі хмари для 1С варто вибирати спеціалізованого хостинг-провайдера, який зможе надати максимально продуктивну платформу для вашої інформаційної системи.
Дякую, Геннадій, за Ваше запитання. Так, ви праві, для 1С важливі високочастотні процесори, але не тільки. Важливо все – і диски, і частота шини і навіть розташування планок пам’яті. Що стосується платформ віртуалізації, то була стаття ось така /articles/performance-comparison-1c.html, можете ознайомитися з нею. Тестування всіх згаданих Вами систем віртуалізації поки заплановано роботу.