Як вибрати хороший ноутбук і не прогадати

6-14-2019

Покоління ноутбуків змінюють один одного неймовірно швидко. Встежити за цим вкрай складно, якщо ви не фахівець . Водночас, можна не вникати в деталі і особливості серій, а просто знати кілька ключових правил вибору лептопа. Так ви убезпечите себе від занадто великого і не зовсім потрібного масиву інформації, а також позбавите душу від мук і сумнівів в процесі покупки. Саме цьому і присвятимо більшу частину матеріалу.
Хочемо порекомендувати замовити ремонт ноутбуков на сайті .

Цілі і кошти для чого ви плануєте придбати ноутбук і Який ваш бюджет?

В принципі, ці два показники і визначатимуть вибір сегмента. Хороший лептоп за прийнятною ціною – це не відповідь. Так що краще чітко визначити його завдання. Вибирайте із запропонованих пунктів: домашнє користування (перегляд фільмів, офісні пакети тощо); робота з графічними редакторами та складним; офісний ноутбук з мінімальним набором функцій; дорожній варіант (легкий з ємною батареєю); потужний ігровий ноутбук. Другий і останній пункти можуть бути поєднані, якщо вас не бентежать універсальні продуктивні моделі. 

Після визначення сегмента, до якого буде ставитися ваш лептоп, можна визначати і бюджет. Пошук кращого бренду від виробника залежить багато, якщо не все. Позначимо список найбільш популярних виробників ноутбуків: Asus; Acer; Lenovo; MSI; Apple; Dell і т. д. Власне, це і є основні марки. Причому Asus відрізняється найприємнішим поєднанням ціни і якості. У той же час ноутбуки Леново і Acer – лідери по продуктивності для своїх цінників.