Як вибрати iPhone!!!!

9-13-2019

Багато вже думають про подарунки і поспішають їх купити. І для всіх не секрет, що найбажанішим подарунком в еру сучасних технологій є гаджет. Погодьтеся, що навіть завзяті прихильники смартфонів на Андроїд навряд чи відмовилися б від новенького айфона. Ці пристрої повністю відповідають всім сучасним тенденціям, а також задають напрямок подальшого розвитку для багатьох конкурентів. Але на ринку ще можна зустріти моделі минулих років. Тому ми коротко розглянемо плюси і мінуси продаються нині Айфонів. А наприкінці наведемо порівняльну таблицю характеристик, для наочності. Це сама мініатюрна модель айфона. Також хочемо вам порекомендувати https://swoop.in.ua/

Особливо подобається вона тим, хто проти «лопатофонов» і любить більш компактні пристрої. Раніше інших знімуть з підтримки. Багато віддадуть перевагу сьомим Айфонам. Тому що їх безперечною перевагою перед новими моделями буде ціна. А камера і якість фото будуть точно такими ж як і в наступному поколінні «вісімок». Ціна істотно нижче, ніж у більш нових моделей Камери такі ж як у наступного покоління. Якщо Вам більше до душі форм — фактор айфонів, який тримався протягом чотирьох років, але при цьому хочеться сучасного «заліза» і потужну камеру, то зверніть увагу на «вісімки».

Особливо актуальна модель 8 Plus, так як в ній ті ж комплектуючі, що і в «десятці». Купертіновци дійсно змогли здивувати і порадувати своїх фанатів цим гаджетом. У ньому поєднуються абсолютно новий дизайн і всі самі останні розробки Apple. Якщо XS це поліпшена версія «десятки», то XS Max це, як би, Plus. При цьому Max є айфоном з самим великим екраном за всю історію Apple. Обидві моделі отримали нове «залізо», були поліпшені всі інновації побачені нами у десятому айфоні, а також додані деякі нові характеристики.

Він має спрощені характеристики, але сучасний дизайн і великий екран. А тепер давайте порівняємо ці моделі в таблиці. Виходячи з таблиці відразу видно всі плюси і мінуси тієї чи іншої моделі. Айфони простіше будуть коштувати дешевше своїх флагманських братів, але працювати так само стабільно і чітко, як і будь-яка яблучна техніка. Є можливість купити собі айфон і за доступною ціною, і того розміру, який буде для Вас найбільш зручним, або ж вибрати самий новий і самий трендовий варіант.