Як вибрати камеру для відеоспостереження

6-25-2019

Как выбрать камеру для видеонаблюдения
Корисні гаджети, які дозволять стежити за будинком у вашу відсутність.
Також хочемо вам порекомендувати http://360view.com.ua/analogovi-ta-ip-kamery-videosposterezhennya/
Камера, яка виглядає зовсім як справжня, — навіть червоний світлодіод блимає (можна відключити). У деяких випадках буде цілком достатньо і її.
Найбільша купується IP – камера з роздільною здатністю 720p. Має поворотний механізм в двох площинах і хороший кут огляду. Можна кріпити до стелі, є нічний режим.
Популярна камера від Xiaomi з датчиком руху, нічним режимом і можливістю роботи від зовнішнього акумулятора. Дозвіл зйомки — 720p, є динамік для передачі звуку і функція трансляції в мобільний додаток.
Мініатюрна камера спостереження, яку можна використовувати як відеовічко. Завдяки зручній петельці легко кріпиться на стіну і будь-які інші поверхні. Дозвіл зйомки — 960p, є нічний режим, динамік і мікрофон.
Захищена Full – HD – камера, що працює від батарейок. Можна встановлювати як всередині приміщень, так і зовні. Відмінно кріпиться на стелю і стіни. Підключення до камери — по Wi – Fi з мобільного додатку.
Зовнішня IP – камера в герметичному алюмінієвому корпусі з захистом від вологи за стандартом IP66. Завдяки інфрачервоним світлодіодами чітко знімає в повній темряві на відстані 30 м. Можна кріпити на стіну або стелю.
Бюджетна камера для зовнішньої установки з нічним режимом і датчиком руху з можливістю повідомлень електронною поштою. Відео можна писати на карту або транслювати по Мережі.
Камера з панорамним об’єктивом для установки на стелі, яка захоплює кругову картинку всього приміщення. Є двостороння аудіо, датчик руху, повідомлення на смартфон, а також нічний режим.
Захищена камера з водонепроникним корпусом і можливістю зовнішньої установки. Підключається до мережі по Wi – Fi або за допомогою кабелю. Має датчик руху, який підтримує інтеграцію з охоронною сигналізацією.
Ще одна хороша бюджетна камера з модулем Wi – Fi та управлінням зі смартфона. Є нічний режим, поворот і нахили, а також сенсор руху.