Як вибрати каппера для ставок на спорт?

8-3-2019

Кожне “передбачення” має бути обґрунтоване. Чому він думає, що саме ця команда переможе? Чи є у неї відповідні цілі і мотивації? Рекомендуємо вибрати ставки на UFC Чому він рекомендує тотал менше 2,5? Команда грає в обороні, її влаштовує нічия? На ці питання можуть розгорнуто відповідати і шахраї, адже їм потрібно продемонструвати свої знання.

Однак іноді вони абсолютно не компетентні: рекомендуючи в товариському матчі Аякс – Зволле ставити на перше, не враховують, що для Аякса ця зустріч не так вже й важлива, вони виконали завдання поточного сезону, а ось Зволле треба поборотися, щоб набрати очки. Хороший каппер дає платні і безкоштовні рекомендації по ставках. Причому якість аналізу однакова.

Безкоштовні можуть виставлятися на популярних сайтах та форумах – недобросовісний побоїться так робити, адже якщо результат не вгаданий, клієнти до нього не прийдуть. Серйозний фахівець розуміє, що вгадувати завжди неможливо і попереджає про це. Головне, щоб невдала серія не затягнулася, а відсоток ефективності був досить високим. Договірні матчі «Залізобетон», «верняк» – не вірте цим словам. Удача, звичайно, може посміхнутися, але це, скоріше, виняток. Досвідчений каппер не стане стверджувати про 100% вірності прогнозів і залучати «залізобетонним» результатом. Особлива фішка – договорняки.

Якби така інформація була в каппера, він би не викладав її в Мережу за 1 000, 5000, нехай 10-30 тисяч рублів, а продав би свою машину і ризикнув би сам. Та й ціна на договорняки може досягати декількох сот тисяч рублів. Як роблять обманщики? Їх прогнози на договірні матчі ви не зустрінете у відкритому доступі – вони продаються в індивідуальному порядку. Різним людям висилаються різні прогнози, а коли результат збігається з сподіваннями гравця, він потрапляє на вудку. Не ведіться на такі хитрощі.