Як вибрати кавролін

8-7-2018

Ковролін на гумовій основі
Самим доступним за ціною і одним з найпопулярніших є ковролін на гумовій основі. Даний вид ковроліну використовують в приміщеннях з високою прохідністю. Гумовий ковролін досить міцний, стійкий до контактів з брудом і вологою, завдяки чому довго зберігає колір і інші свої властивості (форма, шумоізоляція). Рекомендую автоковролин покупали здесь

Гумовий ковролін

Ковролін на гумовій основі складається з двох шарів:

Нижній шар – гумова основа

Верхній шар – ворс

Даний ковролін може мати різну висоту і щільність ворсу. Також варто пам’ятати, що ціна гумового ковроліну набагато нижче інших видів.

Ковролін на гумовій основі ідеально підійде для офісу, веранди, торгового центру, часто подібні покриття використовують для автомобілів і катерів.

Побутовий ковролін
В протилежність ковроліну на гумовій основі, побутової ковролін використовують в приміщеннях з невисокою прохідністю, найчастіше в житлових кімнатах.

Побутовий ковролін забезпечить вам хорошу звукоізоляцію, комфорт і затишок. Виробники порадують вас широким вибором кольорів, малюнків, фактур побутового ковроліну.

Побутовий ковролін

Побутовий ковролін в основному виробляють з 4 типів матеріалу. Використовують

Капрон

Вовна

Поліамід

Поліпропілен

Ковролін плитковий
Крім рулонних видів покриттів велику популярність останнім часом завоював плитковий ковролін. Він володіє декількома важливими перевагами перед рулонним ковроліном.

Якщо ваш ковролін забруднився або прийшов в непридатність, вам не треба міняти все підлогове покриття. Досить замінити окремі плитки.

Плитковий ковролін зручно використовувати в приміщеннях складної форми, де довелося б кроїти рулонний ковролін.

Плитковий ковролін можна укладати до 5 разів. Тобто, при переїзді ви можете зняти плитки і встановити їх заново в новому приміщенні.

Під плитки ковроліну можна заховати комп’ютерні дроти. В разі чого, ви легко зможете до них дістатися.

Плитковий ковролинПлиточный ковролін

Плитковий ковролін складається з декількох шарів бітумної смоли і скловолокна, ворс впаяний в цю основу. Таке чергування шарів забезпечує пружність і міцність плиткового ковроліну. Також таке покриття володіє високими показниками тепло – і звукоізоляції.

Види ворсу ковроліну
По висоті ворсу виділяють три види ковроліну:

Короткий ворс (2-5 мм)

Середній ворс (5-8 мм)

Високий ворс (більше 8 мм).

Ковролін з високим ворсом найбільш популярний, тому ми розглянемо його більш детально.

Ковролін з високим ворсом
Ковролін з високим ворсом є дуже м’яким покриттям. Він володіє високою тепло – і звукоізоляцією. Крім того, ковролін не накопичує статичні розряди електричного струму і є гіпоалергенним. Ковролін з високим ворсом має широкий спектр колірних рішень, візерунків і фактур. Таке покриття допоможе створити затишок у спальні, дитячої або вітальні.