Як вибрати компактну смарт ТВ приставку !!!!

11-27-2019
TANIX TX3 MAX

Ера смарт технологій привчила нас до зручності розумної техніки, особливо телевізорів. Зі звичного “блакитного екрану” вони перетворилися на центр розваги та дозвілля для всієї родини. Власникам звичайних телевізорів не обов’язково бігти в магазин за новою технікою, щоб йти в ногу з часом. У цій статті розглянемо яскравого представника: тв – приставку h96 max. Про технічні характеристики і можливості девайса читайте нижче. Ця смарт тв – приставка вмістила в себе всі корисні та розважальні функції розумних девайсів. Також хочемо вам порекомендувати tanix tx3 max tv box

В Play Market представлений величезний каталог платних і безкоштовних ігор і додатків для андроїд приставки h96 max. Завантажуйте улюблені утиліти для перегляду відео, спілкування або розслаблюю чого дозвілля. Дизайн виглядає стильно, на тлі одноманітних чорних корпусів інших андроїд приставок. Верхня кришка прикрашена абстрактними розлученнями в синьо – фіолетових тонах. Передня панель оснащена LED – дисплеєм, де відображається час, номер каналу, статус підключення Wi – Fi мережі. Негнущийся металевий корпус має відмінний запас міцності проти ударів і падінь. У корпусі розміщені порти для підключення зовнішніх пристроїв USB 0, 0 USB, AV – вихід, HDMA і Ethernet порти, слот для карти TF. ОС Андроїд .

ОЗП відрізняється швидкодією — це помітно вже на етапі першого запуску і установки додатків. Що стосується постійної пам’яті — 32Гб версію smart tv приставки варто вибрати для стандартних завдань (установки додатків, перегляду відео онлайн). Версія 64 Гб підійде для зберігання відеофайлів на приставці, установки ігор великого розміру. У стандартному меню приставки можна налаштувати параметри зображення (яскравість, контраст, тон), відрегулювавши зображення під різні завдання. Ггц, що забезпечує швидке з’єднання і можливість відтворення важких форматів відео без затримок. Перетворити ваш старий телевізор в мультимедійну станцію легко з приставкою H96 max, купити яку можна за посиланням. Всього один компактний девайс замінить вам домашній кінотеатр, плеєр, комп’ютер, ігрову консоль і багато інших гаджетів. Примусьте свою техніку йти в ногу з часом.