Як вибрати консультацію по ЗЕД

6-26-2019

Как выбрать консультацию по ВЭД
Ваша компанія знаходиться в пошуках фінансового партнера для підтримки зовнішньоекономічної діяльності. У нас є рішення для всіх учасників ЗЕД.
Також хочемо вам порекомендувати Перейти
Купівля – продаж іноземної валюти, валютний контроль, перекази в іноземній валюті та перекази в рублях, митні карти, хеджування валютних ризиків, бівалютні депозити, міжнародні акредитиви, митні гарантії, гарантії повернення ПДВ.
Я даю свою згоду АКЦІОНЕРНОГО товариства у цілях: здійснення зв’язку зі мною для надання інформації про послуги Банку, про порядок прийняття на банківське обслуговування та іншої взаємодії, спрямованого на укладення договірних відносин. Надані в Банк заявку через персональні дані підлягають знищенню або знеособлювання по досягненні зазначених цілей обробки або у разі втрати потреби в досягненні цих цілей. При списанні валюти РФ з банківського рахунку юридична особа – нерезидент подає розрахунковий документ. Розрахунковий документ по валютній операції — платіжне доручення, яке перед текстовою частиною в реквізиті код виду валютної операції, який відповідає призначенню платежу та відомостями, що містяться в документах, пов’язаних з проведенням валютних операцій, у форматі {VO