Як вибрати Краноманипуляторные установки (КМУ) на шасі Daewoo

3-12-2019

not found
Хочете дізнатися вартість комерційного транспорту.
Також хочемо вам порекомендувати https://gsa77.ru/category/kranomanipulyatornye-ustanovki-(kmu)-na-shassi-Daewoo-141
Завод спеціальних автомобілів пропонує вам купити новий маніпулятор Fassi, Unic, Kanglim або Palfinger на базі популярних вантажівок. Для яких цілей потрібен бортової вантажівки з маніпулятором.
Авто з краном – маніпулятором призначена для виконання двох основних функцій: транспортування товарів і виконання вантажно – розвантажувальних робіт. І спектр товарів, що перевозяться такими автомобілями, вкрай широкий. Це може бути арматура, побутовки, сільськогосподарська та дорожня техніка. Велика частина самопогрузчиков експлуатується в будівельній галузі, але часто використовується і приватними особами для перевезення гаража або великої меблів.
Вантажні автомобілі з КМУ нерідко застосовуються при зведенні малоповерхових будівель і ремонті фасадів будівель. В обмеженому просторі маніпулятор набагато практичніше, ніж громіздкий стріловий самохідний кран. Крім того, наявність кранової установки дозволяє власнику вантажівки економити на відмову від послуг вантажників і складської техніки.
У компанії ви не тільки зможете купити новий маніпулятор за ціною від виробника, але і придбати машину з мінімальним терміном постачання – до 5 днів.
Європейські гідравлічні кранові установки від Hyva, Hiab, PM і інших виробників. Завдяки Z – подібної конструкції, ці маніпулятори компактно складаються за кабіною водія або на задньому звисі, і займають дуже мало місця в транспортному положенні. Японські тросові крани – маніпулятори марок Dong Yang, Soosan, Tadano і інших брендів. Особлива підвіска гака і довга пряма стріла дозволяють краще позиціонувати вантаж і контролювати процес його підйому чи опускання.
Крім того, компанія є офіційним дилером італійських КМУ Fassi і Ferrari.
Чи можна купити новий маніпулятор недорого. І для цього слід дотримуватися кількох правил. По – перше, якщо ви вирішили придбати самопогрузчик, зверніться до заводу виробника. Фірми, які займаються перепродажем, завжди запропонують вам більш дорогий варіант зі своєю націнкою.
По – друге, слід вибирати виробника, який випускає бортові автомобілі з КМУ на різних шасі, і монтує кранові установки декількох марок. Це потрібно для того, щоб у вас був вибір між різними моделями і можливість придбати техніку, точно відповідає вашим вимогам.
Не менш важливо спілкуватися і з кваліфікованим менеджером, який має великий досвід у сфері продажів, і здатний допомогти вам правильно вибрати вантажівки з маніпулятором і бортовою платформою.
У каталозі товарів ТПК ви знайдете більш 100 моделей автомобілів з КМУ, з різною вантажопідйомністю, типом стріли і іншими технічними характеристиками.