Як вибрати красивий номер

3-8-2019

Как выбрать красивый номер
Як змінити номер і не втратити контакти.
Також хочемо вам порекомендувати krasivyenomera.com.ua
Список наявних номерів.
Прямий гарний номер МТС, з добре запам’ятовуються комбінаціями цифр або чисел користуються популярністю у власників мобільних телефонів і у кожного з них є свої причини, для того щоб його купити. Для одних це є символом успіху і оригінальною можливістю відрізнятися від інших абонентів. Інші надають велике значення магічному впливу чисел, ну а для когось гарний номер МТС – відмінне підмога в бізнесі. Скільки коштує і як придбати гарний номер. Послуга продажу мобільних номерів в Москві вельми актуальна і сформувалася у відповідь на потреби абонентів у зручних числових комбінацій, які легко запам’ятати. Насправді продати номер МТС вигідно як оператора, так і його абонентові. Вартість таких пропозицій починається від 500 рублів доларів і залежить від кількості і розташування повторюваних цифр. Вигідно купити гарний номер можна під час проведення спеціальних акцій, які часто влаштовуються в рекламних цілях. Чому вам потрібен золотий номер МТС. Золотий номер — це вдала інвестиція, яка ще не раз допоможе вам у зав’язуванні корисних контактів і навіть в розвитку вашого бізнесу.
Вдала комбінація цифр привертає увагу і викликає бажання подзвонити. Золотий номер МТС легко запам’ятовується, добре читається і промовляється вголос. Наявність такого номера підкреслює особливий статус власника. Ваш гарний телефонний номер чудово виглядає на візитках і рекламної продукції. Купивши золотий номер МТС, ви отримуєте можливість користуватися безлімітними тарифами на спеціальних вигідних умовах.
Купити гарний номер МТС прямо зараз ви можете на нашому сайті. МЕРЕЖА» пропонує золоті телефонні номери за доступними цінами. Навряд чи ви знайдете ще більш цікаву пропозицію.
Ціна підключення звичайного номери з будь-яким тарифом -.
Вартість красивих номерів – найнижча серед операторів зв’язку.
Ми надамо запасну sim – карту формату 3в1. У випадку втрати або виходу з ладу діючої сім – карти, Ви зможете відновити номер, просто зателефонувавши в Службу клієнтської підтримки.
Дана гарантія припускає можливість у будь-який момент безкоштовно розірвати договір з нами і переукласти його безпосередньо з оператором зв’язку, зберігши номер за собою.
Якщо ви виберіть цю опцію при підключенні, то її вартість складе всього 500 руб. Якщо ви відмовитеся від цієї опції, то все одно зможете зробити це надалі – вартість такої можливості буде дорівнює абонентській платі за вашим тарифом.
МЕРЕЖА» – Комерційний представник операторів стільникового зв’язку.