Як вибрати Квадроцикл

5-3-2019

Как выбрать  Квадроцикл
Інформація від компаній Як вибрати квадроцикл.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Квадроцикли, всюдиходи, ATV (all – terrain vehicle – транспортний засіб для будь-якої місцевості), це досить широка група спортивних, комерційних та туристичних автомобілів.
Перш ніж купити квадроцикл, потрібно відповісти собі на питання: для чого він буде вам служити. В більшості своїй ці машини використовують військові, спецслужби і лісові служби і фермери. Квадроцикли мають дуже широкий спектр застосування. Вони дозволяють не тільки пересуватися по пересіченій місцевості, але до них також можна кріпити причепи, плуги, екскаватори або автокрани. У Північній Америці саме фермери є найбільшою групою користувачів квадроциклів. Їх зазвичай використовують, як невеликі трактора. Для прогулянок за містом цілком буде достатньо квадроцикла середньої потужності. При цьому він не повинен мати привід на 4 колеса (4х4). Якщо ви не збираєтеся їздити по пересіченій місцевості, то цілком достатньо буде приводу 4×2. Вам не потрібен також великий і потужний двигун. Поширеною помилкою багатьох покупців при купівлі своїх перших машин є переоцінка своїх потреб і навичок. Якщо у вас в планах катання в грязі або на територіях з мокрим грунтом, то зверніть увагу на розташування і захист повітрязабірників двигуна. Чим вище, тим краще, тому що залитий водою двигун не придатний до використання.
Важливим питанням, яке ви повинні задати собі, є чи буде ваш квадроцикл пересуватися по дорогах загального користування. Якщо так, то він повинен бути обладнаний всім, що дозволить йому виконувати всі правила дорожнього руху – світло, поворотники і т. Пам’ятайте – кожен квадроцикл рухається дорогами повинен бути зареєстрований, застрахований і мати номерні знаки. Водій повинен мати водійські права категорії B або B1.
Також не можна забувати про шоломах. Їх повинен мати кожен пересувається на квадроциклі пасажир. Якщо ви збираєтеся їздити в основному по бездоріжжю, варто вибрати спеціальний захисний шолом. Ідеальним варіантом буде шолом ендуро, який у поєднанні з правильною захистом забезпечить безпеку і зручність пасажиру.
Варто також інвестувати в рукавички, які захистять руки від травм, саден і синців. У складній місцевості або при швидкій їзді знадобляться також щитки на коліна, лікті, плечі.
Чи вважаєте ви, що це помилка.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на ua – Сайт міста Вінниці. Для інтернет – видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.