Як вибрати League Of Legends

10-11-2019

Как выбрать League Of Legends
Якого персонажа вибрати новачкові для комфортної гри.
Також хочемо вам порекомендувати https://lolbett.com
Якого персонажа вибрати новачкові для комфортної гри.
Я в цій статті допоможу вибрати комфортну роль для вас і героя. Вбивця – з такою ж легкістю вбиває свою жертву, як і вона його :)2). Стрілець – фізичний шкоди на растояние3). Маг – магічний шкоди ( буває ближній/ дальній) 4). Воїн – щось збалансоване між танком і вбивцею, здатний довго перебувати в “самому пеклі бою і вносити хороший шкоди.
Танк – самий жирний чемпіон, здатний увібрати в себе тонни шкоди ( ви повинні купувати шмотки для захисту від фізичної шкоди , або магічного , залежить від ситуації, дивіться на ваших супротивників.

І так ви обрали собі роль. Тепер розберемо лайни( лінії на карті ). Мзс( середня лінія), топ( верхня лінія), бот( нижня лінія) ,ліс ( вбивство мобів в лісі). Роль лісника відкладаємо на потім, у вас ще немає здатності “кара” ну або як кажуть “смайта”. Беріть сміливо вейгара і намагайтеся добивати здатністю q, щоб збільшувати свій АП ( силу умінь). У топ беріть Ґарена ( як танка) Або Сіону/ Насуса ( знову ж для тренування вміння стакать). На боті грають 2 ролі адк (стрілок) і сапорт. Адк безумовно еш, так як вона коштує всього 450 і легко грається. З сапортов краще поки нічого не брати( складна роль, контроль карти, хіл, стани і т. Але якщо ви відважний сміливець то ось вам списочок: 1). Браум/ леона – танки, потрібен мінімальний скіл , щоб потрапляти скилшотами. Треш/ блицкранк – здатні притягувати противника( ось тут доведеться потренуватися) 3).

Сона – як хілер і нами , як контроль.
Звичайно, на всіх перерахованих чемпіонів доведеться збирати ( або донато). Тому докладу ще список дешевих чемпіонів ( моїх улюблених і вельми комфортних для новачка). Маг – Енні ( намагайтеся прокачувати магічну пробиваемость і збитків). Ліс -Варвік( дуже багато вампіризму, але це не означає , що його досить, купуйте предмети від ситуації( немає в тім танка. Беріть броню, ні вбивці , тоді швидкість атаки і сам шкода )). Сапорт – Сорака( віддає життя союзнику, тут раджу купувати більше активних предметів, які найкраще допоможуть вам відчувати партнера на лайні) Не забувайте про варди , це обов’язкова частина гри за сапорта і дуже важлива.