Як вибрати митного брокера

6-26-2019


Всі люди, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність і перевозячи вантажі через кордони держав, стикалися з тими чи іншими труднощами в митному оформленні, розмитнення товарів і т.
Також хочемо вам порекомендувати Перейти
Щоб звести до мінімуму всі можливі неприємності, ми пропонуємо скористатися митно – брокерськими послугами. Брокер буде виступати в якості представника клієнта при проходженні митного контролю у вирішенні всіх питань. Замовляючи послуги професійних митних брокерів, клієнт отримує повне комплексне рішення всіх виникаючих на митниці непорозумінь.

Часто компанії, намагаючись заощадити, вважають, що співробітництво з державними органами – не дуже складна справа. Неправильно заповнена документація, невірно высчитанные суми платежів тощо В таких випадках стає очевидно, що митний брокер – людина, без якого не можна обійтися для повноцінних вантажоперевезень. Саме професійні представники, знають всі нюанси роботи з держ. органами можуть підготувати такий пакет документів, щоб зробити проходження митного контролю максимально швидким та легким.

Крім того, спрощення та оперативність проходження митного контролю дозволяє збільшити обсяги зовнішньоекономічної діяльності компанії і поставок товарів. Але, з точки зору вигоди, краще замовляти цю послугу у складі комплексного сервісу. Це заощаджує не тільки гроші, але і час. Адже клієнтові не потрібно буде домовлятися про найм декількох компаній відразу; грамотну логістику, перевезення та митне оформлення може надати одна організація.

Дійсно професійний митний брокер в Україні – це рідкість. У нас працюють тільки висококласні фахівці, які надають якісні послуги. Ми беремо всі турботи на свої плечі, що дозволяє клієнту повністю забути про тривалому оформленні, нестачі документів і запізнення вантажів. Ви можете бути впевненими, що інформація, отримана у процесі надання послуги, залишиться конфіденційною.

Вибрати митного брокера в Києві – завдання не з легких. Але разом з тим, неможливо переоцінити роль фахівця в процесі перевезення. Професіоналізм та обізнаність брокера в періодичних змінах правил митного оформлення – це основа успіху проходження контролю на митниці. Вартість послуг митного брокера визначається з урахуванням обсягу його роботи, особливостей вантажу та складності його оформлення. Розрахувати попередню вартість і замовити наші послуги можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.