Як вибрати МОНТАЖ ДРУКОВАНИХ ПЛАТ!!!!

8-14-2019

У зв’язку з цим з’явилася нова сфера діяльності – надання послуг по монтажу друкованих плат. Обладнання розраховане на складання дрібних та середніх партій друкованих плат (від одиниць до тисяч). Виробничі потужності підібрані з розрахунком на швидке перенастроювання і при цьому володіють можливістю установки великої кількості різновидів елементів за один прогін.Також хочемо вам порекомендувати solderpoint.ru/montazh-pechatnyx-plat

Обладнання, що забезпечує складання виробів, є повністю автоматичним з функціями самоконтролю, що забезпечує стовідсоткову повторюваність виробів і виключає імовірність помилки оператора. Автоматичний краплеструменевий принтер, компанії Mycronic MY – 600 (MYDATA, Швеція). Принтер не вимагає використання трафаретів, таким чином відпадає необхідність переналагодження принтера (досить вибрати нову програму) і забезпечується економія коштів при розміщенні дрібних партій виробів і часу при великих партіях. Також в процесі роботи можлива коригування доз паяльної пасти в місцях відповідальних з’єднань, аж до кожної контактної площадки, що забезпечує максимальну якість і надійність паянного з’єднання; після процесу дозування кожна друкована плата підлягає автоматизованому контролю, який забезпечується принтером MY – 600.

Установник дозволяє завантажити понад 170 різних SMD елементів, що дозволяє збирати навіть складні насичені друковані плати. Установник – MY – 200 забезпечує контроль електричних і геометричних параметрів, що виключає можливість переплутати стрічки елементів і встановлення бракованих компонентів. Індивідуальний температурний профіль пайки для кожного виробу дозволяє забезпечувати високу якість паяних з’єднань і запобігати перегрів компонентів. Односторонній і двосторонній SMD монтаж друкованих плат. Автоматична пайка на лінії SMD монтажу. Автоматичне каплеструйне нанесення паяльної пасти (тобто без використання трафаретів) з продуктивністю 300 доз в секунду. Можливість роботи з свинцевої і безсвинцевою технології. Оплавлення паяльної пасти в семи зонної конвекційної печі. Перш ніж заповнити форму, уважно ознайомтеся з вимогами до замовлення і оформіть картку.