Як вибрати оренду VPS сервера

10-10-2019


Вам необхідно мати повний контроль над системою і налаштуваннями. Тоді для Вас наш VDS хостинг. Оренда VDS сервера – це відмінне недороге рішення, яке дозволить вам, маючи root – доступ, повноцінно керувати своїм віртуальним сервером. Наші VDS сервери функціонують на базі віртуалізації OpenVZ і управляються аналогічно повноцінному, виділеного сервера (Dedicated). Оренда VDS сервера обходиться в кілька разів дешевше оренди виділеного сервера.
Також хочемо вам порекомендувати VPS в США Лос Анджелес
Ми пропонуємо тільки потужні VDS сервери. Контроль – панель дозволяє керувати веб – сервером і його віртуальними серверами за допомогою простого, для користувача, інтерфейсу. Усього за кілька кліків ви можете створити веб – еккаунти, прописати хостинг – пакети, поштові скриньки, бази даних і багато чого іншого з єдиного централізованого інтерфейсу управління. Панель управління ISPmanager має багаторівневу систему доступу користувачів, в залежності від запропонованих завдань. Ця функціональність робить ISPmanager чудовим рішенням, як для користувача, так і для адміністратора.
Його відособленість потрійна реплікація даних. Рекомендуємо його для професійних проектів. Ми не продаємо більше ресурсів, ніж фізично. У середньому OpenVZ працює на 15% швидше інших систем віртуалізації.
Наш недорогий VDS хостинг використовують панель управління VDSmanager. Простий і зрозумілий веб – інтерфейс дозволяє створювати і керувати серверами, працюють під управлінням OpenVZ/ Linux.
Контроль – панель дозволяє керувати веб – сервером і його віртуальними серверами за допомогою простого, для користувача, інтерфейсу. Усього за кілька кліків ви можете створити веб – еккаунти, прописати хостинг – пакети, поштові скриньки, бази даних і багато чого іншого з єдиного інтерфейсу управління. Панель управління ISPmanager має багаторівневу систему доступу користувачів, в залежності від запропонованих завдань. Ця функціональність робить ISPmanager чудовим рішенням, як для користувача, так і для адміністратора. Панель управління ISPmanager надається абсолютно безкоштовно.
При кліку на кнопці Ви будете перенаправлені в Білінгову систему для розміщення замовлення. Якщо у вас немає облікового запису в нашій системі, то ви можете у процесі розміщення замовлення провести реєстрацію.