Як вибрати полагодити ноутбуків

9-19-2018

Как выбрать починить ноутбуков
Важко уявити сучасну людину без використання ноутбука. Портативний комп’ютер став частиною нашого життя. Він використовується у всіх сферах діяльності: у навчанні, бізнесі, та й просто в домашніх справах. Вибрати хороший і недорогий ноутбук, який буде підходити під ваші вимоги нескладно. Головне знати, на які характеристики звертати увагу і враховувати специфіку подальшого використання ноутбука.
Також хочемо вам порекомендувати быстрый ремонт ноутбуков
Який ноутбук вибрати Самсунг, Ленів або Асус – особиста справа кожного. Але, як показує практика нашого сервісного центру, рідше на ремонт ноутбуків в Харкові потрапляють моделі Samsung, Sony, HP. Це зовсім не означає, що такі фірми як Lenovo, Toshiba або Acer випускають неякісні ноутбуки. Швидше це пов’язано з поширеністю даних фірм у користувачів, і як наслідок, вони частіше потрапляють на ремонт.
Особливо зупинятися на брендах ми не будемо, це питання вже розглядалося в одній з наших статей. Якщо вам цікаво дізнатися, який ноутбук самий надійний, які основні причини несправностей лептопа і як виконується ремонт ноутбуків, перейдіть по посиланню. Від того, яка марка буде красуватися на кришці лептопа великої ролі не зіграє. Головне – технічні характеристики пристрою.
По-друге, для того, щоб визначиться з розміром екрану, необхідно враховувати специфіку подальшого використання ноутбука. Якщо лептоп передбачається використовувати в якості робочої «машини», тобто для роботи, наприклад, з офісними додатками, то 15-ти дюймового екрану буде цілком достатньо. Для ігор і роботи з мультимедіа краще вибирати дисплей з більшою діагоналлю.
Що стосується тактової частоти, її також потрібно вибирати виходячи із завдань покладених на ноутбук. Для роботи з документами і простеньких ігор цілком буде достатньо лептопа з тактовою частотою 1,6 – 1,8 ГГц. Якщо в подальшому планується використати пристрій для сучасних ігор або роботи зі складної графічної інформацією, рекомендується брати процесори не нижче 2,4-3,2 ГГЦ.
Вибираючи ноутбук потрібно звертати увагу на обсяг вінчестера і на тип жорсткого диска. В основному на лептопах встановлені HDD, вінчестери, але останнім часом все більше набирають популярності SSD диски. SSD в свою чергу коштують дорожче, але і менш схильні до механічних впливів. Але якщо мова йде про недорогому ноутбуці, то HDD диск на 300-500 Гб самий оптимальний варіант.
Якщо ще сумніваєтеся і думаєте, що не зможете правильно вибрати хороший і недорогий ноутбук, ви завжди можете скористатися послугами сервісного центру Мастерсити. Досвідчені фахівці проконсультують і допоможуть вибрати ноутбук, який буде відповідати всім вашим вимогам.Читайте також:10 причин повільної роботи комп’ютера.