Як вибрати пошуковий маркетинг

3-31-2019

Как выбрать поисковый маркетинг
І ми готові допомогти вам реалізувати цю стратегію у всесвітній Мережі.
Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency
України, Росії, Казахстану та Великобританії.
Наше завдання – сприяти просуванню вашого бізнесу в Інтернеті. Ми раді співпраці і готові запропонувати вам набір інструментів в залежності від потреб і цілей просування бренду.
Експертні статті про просування бізнесу в Інтернет. Розбір підходів та інструментів, перевірених на практиці.
Як український стартап потрапив в Walmart. У компанії COMFY вони відповідають за напрямки ecommerce та digital — маркетингу.
Максим Левченко, директор департаменту компанії MOYO, розповідає про спільну роботу над проектом і ділиться історією успіху. З тих пір і почалася наша співпраця.
Почавши з пошукового просування і бачачи позитивні результати, ми стали передавати фахівцям компанії та інші питання для їх закриття. Це зручно, коли один підрядник може взяти на себе відразу кілька напрямків роботи – це не тільки економить час, але і дозволяє знаходити комплексне рішення завдань, а не закривати точкові потреби.
Через роки тісної співпраці, які переросли в дружбу, хочеться відзначити не тільки професіоналізм команди, але і хороше ставлення, відкритість і готовність до спілкування та експериментів. Співпраця з ними дозволило нам збільшити цільовий трафік, знизити ціну за конверсію і зробити наш бренд більш впізнаваним. Команда приємно дивує ентузіазмом і професіоналізмом.
З тих пір в їхній особі ми отримали надійного партнера, який допомагає нам вирішувати не тільки маркетингові задачі, а й розвивати e — commerce в цілому. Ми вдячні за всі челленджи, які служать для нас стимулами йти вперед. Критерії прості: один з лідерів ринку, наш давній партнер. Ця компанія добре зарекомендувала себе у співпраці з іншим проектам і проводить відмінні заходи.
До постійної співпраці ми не були готові, тому домовся про разової внутрішньої оптимізації сайту. Звіт і вся робота по оптимізації була виконана в строк.