Як вибрати принтер

3-18-2019

Как выбрать принтер
Вибір принтера часто супроводжується певними труднощами. Виробники пропонують десятки моделей, кожна має свій набір функцій і технічних характеристик. Зрозуміти, які стануть корисні саме вам, буде не складно, якщо знати, на що звернути увагу при купівлі оргтехніки для дому.
Також хочемо вам порекомендувати Описание
Принтери призначені виключно для друку. МФУ, крім роздруківки, здатні сканувати будь-які зображення, а також копіювати документи. В МФУ використовують планшетні або протяжні типи сканерів. В планшетному пристрої фотодатчик повільно просувається вздовж листа, скануючи його. Для домашнього застосування це цілком прийнятний варіант. Великі компанії пропонують покупцям використовувати вдома лазерні і струменеві принтери. Істотна відмінність між ними в тому, що лазерний пристрій наносить зображення з допомогою порошку, а в струминному принтері застосовуються чорнило. Якщо планується в основному роздрук текстів з таблицями, то оптимальний вибір — лазерний принтер.
Друк фотографій у високій якості краще довіряти струменевих принтерів та МФУ. Часто такі пристрої здатні наносити зображення на фотопапір різної щільності. Витрата чорнила завжди вище, ніж порошку. Компромісним варіантом буде покупка струменевого принтера з подовженим чорним картриджем. Така техніка підійде для друку текстів і фотографій.
Стандартні струменеві принтери оснащують картриджами невеликого обсягу. Чорнила вистачає на роздруківку однієї стопки фотографій. Після цього картриджі доведеться замінити.
Струменеві принтери і МФУ з СНПЧ також відрізняються кількістю картриджів. У заводській комплектації їх буває 4, 5 або більше кольорів змішується, тим краще якість одержуваного зображення. В домашніх умовах можна користуватися і чотирьохкольоровим, хоча фотолюбителям краще придбати модель з 5 або 6 картриджами. Лазерний принтер прекрасно справляється з роздрукуванням великих обсягів текстових документів. Як правило, швидкість друку у таких пристроїв вище. У струминних моделей цей показник нижче: близько 5 — 10 сторінок за хвилину.
Часто принтери оснащують додатковими опціями, які повинні полегшити життя користувачам, але при цьому збільшують вартість техніки.
Перед покупкою варто обдумати, яка з цих опцій стане у нагоді, щоб не переплачувати зайвого. biz/ all — in — one — ciss можна підібрати модель з потрібним набором опцій, зазначивши необхідні параметри пошуку.
Найбільшою популярністю користуються струменевих МФУ з системою безперебійної подачі фарби. Такий варіант є оптимальним в співвідношенні ціни і якості друку. Пристрої відрізняються стабільною роботою і довговічністю, і відмінно задовольнять всі потреби користувачів.
Обережно, ремонт ноутбуків: як зрозуміти, що комп’ютерний майстер — аферист.