Як вибрати програми для комп’ютера

7-13-2019

Как выбрать программы для компьютера
Ви можете мати пристрої, що працюють під управлінням обох платформ, і при цьому використовувати їх разом, як зв’язка macOS і iOS.
Також хочемо вам порекомендувати programnew.ru
Нижче ми представимо вам відмінні програми, що працюють на обох ОС, починаючи від програм для другого екрану і закінчуючи хмарної синхронізацією пристроїв. Це не просто додатка Microsoft для iOS, а програми, що дозволяють спільне використовувати конкуруючі платформи. Для цього можна використовувати додаток Duet Display, розроблене колишніми інженерами Apple спеціально для спрощення використання iOS – пристроїв з ПК. Зверніть увагу, що вам потрібно буде не тільки встановити додаток з App Store, але також завантажити програму для настільного комп’ютера з сайту Duet Display. Додаток дозволяє відображати дисплей iOS – пристрої через Airplay, Chromecast і Miracast. Як показує практика, AirPlay працює краще, ніж Miracast.
Якщо ви часто авторізуетесь в свого облікового запису Microsoft і хочете поліпшити її захист, використовуйте Microsoft Кодів. Для того щоб використовувати додаток, вам потрібно налаштувати двофакторну аутентифікацію для входу в обліковий запис Microsoft, після чого на ваше iOS – пристрій прийде повідомлення для завершення майбутніх авторизацій.
Додаток є безкоштовним і доступним для цілого ряду платформ, в тому числі для iOS.
Смартфони і планшети відмінно підходять для інтернет – серфінгу. Тим не менше, якщо ви почали пошуки в інтернеті на iOS – пристрої, а потім захотіли продовжити їх на ПК, використовуйте Continue on PC. Додаток дозволяє передавати потрібну веб – сторінку на стаціонарний комп’ютер, де вона може відкриватися автоматично або чекати, поки ви самі її не відкриєте. Цю можливість легко налаштувати, просто треба знати як. Ви можете самі вибрати контент, який потрібно синхронізувати на всіх ваших пристроях, в тому числі медіатеку iCloud, фотопоток, завантаження і багато іншого. Додаток розроблено Apple і є абсолютно безкоштовним. Як передати гостям пароль від Wi – Fi, при цьому не називаючи його (QR – код).
Новини Apple, Найпопулярніші статті, Програми для комп’ютера.
Як дізнатися модель Айфона зовні.
Швидко розряджається батарея на Айфоне, чому і що робити.