Як вибрати ремонт турбін шкода

8-1-2019

Как выбрать ремонт турбин шкода
Знаючі підкажіть, чи варто ремонтувати турбіну або шукати хорошу б/ у. Нормально ходять турбіни після ремонту. Який, в середньому ресурс турбіни. Як правильно вводити в експлуатацію тільки поставлену турбіну в плані прокачування масла. Вже не раз обговорювалося, що в Україні НЕМАЄ нормального ремонту турбіни. Вже не раз обговорювалося, що в Україні НЕМАЄ нормального ремонту турбіни.
Також хочемо вам порекомендувати ремонт турбин шкода
Може у нього проблема з “закисанием геометрії” – в такому випадку ремонтники не причому. Геометрію засирает наша саляра і можливо стиль водіння (низькі обороти).
Универсальчег RS.
Б5 (дизель), порадили людини, правда він вже цим не займався, перекваліфікувався, говорять не пошкодуєш. віддав, взяв чимало, але поставив, відкатав ХЗ скільки і не міг натішитися. згоден нормально майстра знайти складно, але я знайшов. перебили підшипники і добряче почистили. лив присадки в дизель постійно, ну і іноді їздити на хороших оборотах потрібно. дизель усыпающего стилю водіння не любить. Ну, не зовсім так. Коли купується б/ у, можна частково оцінити стан. В реставрації ж вона спочатку буде все ок, але через неякісне виконання (не заводське) дуже швидко зношується. А ті, що з оригіналу, при умові нормального використання, заношується прогнозовано.
Взагалі моя думка така – купити б/ у машину і на базар. Як бі егоїстично це не звучало. Знаючі підкажіть, чи варто ремонтувати турбіну або шукати хорошу б/ у. Нормально ходять турбіни після ремонту. Який, в середньому ресурс турбіни. Як правильно вводити в експлуатацію тільки поставлену турбіну в плані прокачування масла.
Радять Вам в принципі все вірно. Спочатку турбіна розрахована на весь ресурс двигуна. Після ремонту рідко ходять більше 100тык.
На рахунок прокачування масла, то особливих нюансів немає. Дуже бажано, щоб на момент встановлення у втулках турбіни масло було. Після ремонту турбіну як правило балансують і масло в ній залишиться.
Задній супорт, ремонт або заміна.
Передув турбіни AGU.
Ремонт/ заміна подушок безпеки Superb.
Маслопрвод турбіни TDI.