Як вибрати : реєстрація на сайті

5-10-2019

Как выбрать : регистрация на сайте
В нових і практично вільних зонах .
Також хочемо вам порекомендувати : регистрация на сайте
Отримайте пам’ятні поштові скриньки виду [email protected] vash – domen.
Просування проекту у всесвітній павутині мережі Інтернет — завжди слід починати з вибору і реєстрації домену — красивого і корисного імені сайту.
Пошуковики Google і Яндекс набагато швидше і вище будуть ранжувати ваш сайт з власним доменом.
Вибір правильного домену в правильній доменній зоні сприяє тому, що сайт легше запам’ятовується, а потім і відтворюється в рядку пошуку потенційними та існуючими клієнтами.
Домен тільки до самого закінчення терміну реєстрації.
На власному домені ви можете створити не лише сайт, але й корпоративні поштові скриньки, наприклад, [email protected] site.
Ім’я має ясно «говорити» про те, чим займається ваш сайт.
Воно повинно легко сприйматися на слух, запам’ятовуватися і, як наслідок, відтворюватися.
Домен повинен знаходитися в зоні, що відповідає роду діяльності вашого сайту або географічному положенню. Як правило, реєструються доменні імена на 1 рік, тому для коректної роботи сайту необхідно пам’ятати про своєчасне продовження. Домени або до одного з численних посередників. Розумніше зареєструвати домен в офіційно акредитованого реєстратора, так як це надійніше, а також можна здійснити оплату за безготівковим розрахунком і отримати акти виконаних робіт для бухгалтерії. Введіть доменне ім’я (можна навіть не один), який ви хочете купити, потім натисніть кнопку “знайти”. Ви отримаєте інформацію про те, чи вільні зазначені домени або зайняті, і інші можливі варіанти.
Підберіть домен і натисніть кнопку «купити». Далі переходите у кошик та натисніть «продовжити» і потім «зареєструватися».
Натисніть кнопку «купити», потім введіть контактні дані.
Поповніть баланс аккаунта на необхідну суму.
Змініть NS – запис для підключення до сайту. Почекайте: процедура може займати до 48 годин. Не забудьте продовжити реєстрацію через рік.
Однак, може статися так, що бажане доменне ім’я вже зайняте. Що ж робити в такому випадку. Можливо, вам підійде доменна зона, відмінна від первісно вибраної: наприклад, . У Магазині ви прямо зараз можете знайти цілий ряд відмінних доменних імен, які підійдуть вашому сайту.