Як вибрати сканер штрих коду

3-13-2019

Как выбрать сканер штрих кода
Товари і послуги Обладнання для торгівлі і обліку Ваги і вагові системи Етикетка Обладнання для маркування і пакування Програмне забезпечення, Комп’ютерна техніка та комплектуючі Відеоспостереження, Мережеве обладнання Системи електроживлення Витратні матеріали Комплектуючі та аксесуари Обладнання б/ у Знищувачі документів.
Також хочемо вам порекомендувати A-TRADE
Пряма маркування деталей або маркування DPM практичний і довговічний спосіб нанесення необхідної інформації в штрих – коді безпосередньо на саму деталь. Наш замовник з продажу запчастин зіткнувся з такою проблемою, що він продавав нові запчастини, а недобросовісні механіки підприємства, яке ці запчастини оплатило, ставили старі запчастини, а нові перепродували. В даному випадку пряма маркування виключила б цей нюанс. Компанія купує запчастину, механік встановлює її і зчитує штрих-код деталі. Штрих-код наноситься на саму деталь і її неможливо стерти або переклеїти на іншу запчастину.
До нас на тестування надійшли реальні деталі з підприємства. Обидва варіанти відмінно зарекомендували себе в роботі по прочитуванню лінійного штрих-коду з етикетки. Ми почала тестувати, а як же вони впораються з DPM.
Зазвичай пряму маркування роблять цифро – буквеної або двовимірний штрих – код (частіше тип QR – код). Але в даному випадку у нас був лінійний штрих – код Code128.
Про вдало зчитування повідомляє звукова і світлова індикація Green Spot.
Сканер виробництва Cino (Тайвань), який не призначений для зчитування такого маркування — впорався з цим завданням на крупній детале. Технологія розпізнавання FuzzyScan з легкістю вважала DPM штрих – код.
А ось дрібну пряму маркуванням він не зміг рахувати.
Рада наших фахівців: обладнання необхідно підбирати під ваші завдання і перед покупкою протестувати. Інакше можете придбати невиправдано дороге обладнання, функціонал якого набагато більше покриває ваші потреби. Не завжди для вирішення простої задачі необхідний дорогий сканер. Про вагах і ваговимірювальних системах Маркування Етикетка. Doc технологія RFID Банківське обладнання Бізнес – екскурсії Комунікація Особистісне зростання. Принтери штрих – коду Програми та програмне забезпечення. Техніка для офісу Технологія штрихового кодування. Сканери штрихових кодів HoneywellСканер штрих – коду 1ССканеры Zebra (кол. Підтвердіть підписку, перейшовши по посиланню в листі.
Купити товар оффлайн можна в Дніпропетровську. Доставка здійснюється в будь-яке місто України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Дніпродзержинськ, Маріуполь, Кременчук, Полтава, Житомир, Кіровоград, Нікополь, Павлоград, Вінниця, Хмельницький, Івано – Франківськ, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Суми, Тернопіль, Ужгород.